User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 05, 2024, 18:18:01

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Althing  |  Allthingi minione  |  IX Althing TDW « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 ... 5 | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: IX Althing TDW  (Przeczytany 16697 razy)
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« : Maj 29, 2011, 18:22:42 »

Pojawił się pomysł, aby kolejny Althing przeprowadzić przed Wilczym Tropem. Koniecznie z noclegiem, aby przetestować nasze przygotowanie do tej imprezy.
Moja propozycja terminu to 2-3 lipca (sobota i niedziela). Miejsce? Prawdopodobnie działka Niemira, jeśli się zgadza.
Czy jest ktoś, komu ten termin wybitnie nie pasuje, a chciałby być?
Piszcie również swoje sugestie.

Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #1 : Maj 29, 2011, 18:55:54 »

do 5 mam sesje , proponuje 7-8 lipiec. Mam również propozycje aby nie była to działka  Niemira, a np. Susiec, czy też jakieś inne miejsce przy wodzie a mimo to zdalna od cywilizacji.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Maj 29, 2011, 20:08:09 »

Również jestem za tym późniejszym terminem z wyżej wymienionych powodów. Jeśli chodzi o mój las to nie widzę przeciwwskazań. Jeśli będziemy chcieli stoi dla nas otworem. Jeśli chodzi Ci Jaromir o jakąś wodę do picia to Tanew i tak jest II klasy czystości więc i tak trzeba by jakoś uzdatniać. Jeśli ma być tru to niech będzie tru. Zatem żadnych zapałek ani zapalniczek. Krzesiwem nikt posługiwać się nie umie ani zapewne świdrem (mi się raz prawie udało :/) Więc jeśliby zrezygnować z gotowania to kocioł można przeznaczyć na "źródło". Ale miejsce to jeszcze sprawa do dyskusji. Ja natomiast proponowałbym zrezygnowanie z namiotów, oraz warty przez całą noc. Mniej świąteczny, a bardziej militarny charakter.
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #3 : Maj 29, 2011, 21:54:13 »

mając na myśli wodę chodziło mi o miejsce gdzie moglibyśmy popływać  Mrugnięcie a co do bardziej militarnego charakteru jestem całkowicie  za to będzie dobry trening przed wilczym tropem , ale jeden namiot dla dziewczyn  trzeba zabrać . Co do  rozpalania ognia  za pomocą krzesiwa to ja to robiłem i potrafię  to zrobić ale krzesiwem współczesnym nie wiem jak  by mi poszło  z tym które ty posiadasz  ale możemy spróbować zawsze będzie więcej zabawy i nowe historie przy ognisku ( podobno ważny jest krzemień najlepiej używać białego )
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Maj 30, 2011, 01:50:37 »

7-8 lipiec może nie wypalić. W Kalendarzu Pokazów pod tymi datami jest zapisany cykl biegów na orientacje (od 4 do 9 lipca). Nie wiem jakie jest prawdopodobieństwo tego, że się odbędą. Warty i spanie pod chmurką - dla mnie OK. Jednak namiot trzeba wziąć. Dla niewiast, a być może i dla nas, jeśli zaskoczy nas niespodziewana burza. Język
Co do miejsca to optuje jednak za Maidheimem, ale inna, realna, propozycja też mnie może przekonać ("Weźmy gdzieś pojedźmy" się nie liczy Mrugnięcie ).
Jaromirze, a co z aspektami prawnymi takiego rozbijania się z dala od cywilizacji (okolice Suśca to chyba rezerwat)? Język
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #5 : Maj 30, 2011, 19:59:46 »

Co do aspektu prawnego to trzeba zadzwonić do nadleśnictwa i zapytać się o zgodę i następnie  osobiście się u nich stawić ze stosownymi pismem , (myślę że z tym nie ma problemów i mogę wżąć  to na swoje barki ) ale, jak już wspominałem nie musi to być  Susiec może Krasnobród może i jakieś inne ładne miejsce blisko większego  lasu, jeziora . masz rację ta data 7-8 odpada , ze względu na biegi na orientację które jeszcze nie są pewne na 100% dzis było w ty celu sptkanie pani Ewy Piwko Witkowskiej z naszym Iwanem -do  końca tygodnia poznamy odpowiedz ) , módlcie się do Peruna i innych bogów żeby jednak były bo to one mają nam sfinansować projekt i pozostawić w kasie drużyny sporo grosiwa.

Więc kiedy pozostaje nam 10- 11 ale jeżeli althing ma przede wszystkim służyć przygotowaniom do wilczego tropu te daty nie mają sensu . postuluje I w tym temacie zasięgnę jeszcze języka połączyć biegi  na orientację połączyć  z althingiem  co było by bardziej sensowne ale dla nas uciążliwe .
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Maj 30, 2011, 20:30:13 »

Właściwie czy zrobimy allthing tydzień czy dwa przed Tropem, to bez różnicy, nie pozwoli nam to w pełni się doposażyć. Większość trzeba i tak zamówić przez Internet.
Dopasuję się do właściwej daty.
Zapisane
Gormr
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 31, 2011, 21:18:58 »

Mi althing i jakikolwiek inny wyjazd w Lipcu odpada po za tymi planowanymi wcześniej
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 14, 2011, 14:14:44 »

Postanowiłem pobudzić was do dalszej dyskusji na temat przyszłego Althingu. Wiemy już na sto procent, że biegów na orientację nie będzie w lipcu, ale za to będą we wrześniu. Więc terminy po 5 lipca wchodzą w rachubę.
Dokładną datę należy jeszcze ustalić na którymś z treningów i skonsultować ją z nieobecnymi.
Pojawił się pomysł którego jestem zwolennikiem Szok żeby Althing był bezalkoholowy.
Moją propozycją jest aby nie odbywał się na działce Niemira a w innym miejscu.
Niech każdy się wypowie na ten temat, rozważy za i przeciw i zrobimy referendum .
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 14, 2011, 19:24:12 »

Ja już widzę tą bezalkoholowy allthing - bez nazwisk oczywiście!;D Z resztą, musimy wiedzieć jak Wy reagujecie na pewne napoje przed Wilczym Tropem, trzeba być przygotowanym, absolutnie.
Z 8 na 9 lipca?
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 15, 2011, 12:06:59 »

Mi pasuje data. Co do miejsca to podaj Waćpan jakiś konkret i plan co mielibyśmy tam robić.
Zapisane
Svala
Otrok
*
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 44

2160324
Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 28, 2011, 19:14:07 »

Co z allthingiem? Proponowana przez Was data zbliża się, a my nadal nie mamy nic ustalonego. Przede wszystkim, kiedy konkretnie? 8-9 byłby dobry, ale z tego, co napisał Jaromir, wynika, że mamy mieć wtedy pokaz.
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 28, 2011, 19:15:59 »

Myślę że poczekamy aż wróci Niemir, Vestar i Avarr, czyli gdzieś po 4, reszta do ustalenia.
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 28, 2011, 19:26:26 »

Tak, to już właściwie było ustalone. Chodzi mi bardziej o konkretną datę, bo chcieliśmy zrobić allthing przed Wilczym, a nam się tu szykują pokazy i to pewnie dużo pokazów. Zaproponowałam 8-9, ale w tym momencie musielibyśmy wybrać między allthingiem a pokazem.
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 29, 2011, 15:47:03 »

Data Althingu została ustalona na 7-8 lipiec
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 5 | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

nocneigraszki anyezja siedemwatah wolfsparadise wwwstadodzikich