User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 04, 2024, 19:45:30

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Althing  |  Allthingi minione  |  IV Allthing TDW « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: IV Allthing TDW  (Przeczytany 9050 razy)
Vandil
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Sierpień 11, 2009, 20:40:58 »

A daleko od Maidheimu znajduje się to źródełko? Nie znam tamtejszego terenu...
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Sierpień 11, 2009, 21:02:48 »

No weź pod uwagę, że z całym kotłem kilka razy chodziliśmy na wiosnę.  
Co do bukłaków. No można i uszyc ale nie wiem czy masz jeszcze wosk Lestku.
Jeśli nie skolujemy nic innego to butelki to będzie coś wymaganego. woda jest potrzeba i idzie szybko. W zeszłym roku były narzekania, że mało zrobiliśmy. To był efekt tego, że lataliśmy często po wodę.
A rozbijanie siękoło źródła raczej odpada. Teren podmokły, wietrzny, i (chyba najważniejsze) terenu o który mógłbym się upomnieć jako należący do mojej rodziny jest mało. Za mało na obozowanie. A nie chcemy chyab mieć kłopotów z żadnym panem z sierpem...
P.S. trzeba się przyzwyczajać do ekstremalnych warunków. Nie wiadomo nigdy co nas czeka. Czy to w odtwórstwie czy w życiu codziennym. Bo zawsze może się to przydać.

Tym bardziej że nieuchronnie zbliża się jakiś konflikt. Ot wojna z Rosją Uśmiech a tak na serio to trzy dni też fajnie tylko nie wszyscy będą mogli, np. ja Uśmiech
oj wiesz, nie wykluczam i konfliktu. Ale i rekonsrukcyjnie się przyda - nie będzimy zaskoczeni na wyjazdach; i czasem robi się różne rzeczy. Ja na przykład ostatnio drzemałem na przystanku w jakiejś głuszy gdzie nie było nawet ławki, a wcześniej przeszedłem jakieś 30 km. Jak widać zachartowanie w Drużynie zawsze może sie przydać ;P
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Sierpień 16, 2009, 09:05:59 »

Nikt nic więcej nie pisze to zrobiłem małe podsumowanie co do daty:
Lestek. Początkowo proponował 12-13 IX jednak później 29-30 VIII
Vestar 5-6 IX lub 29-30 VIII
Vandil 29-30 VIII
Gormr 29-30 VIII
Valgard 29-30 VIII
Vestein 29-30 VIII
Ja się wstrzymałem gdyż na razie wszystkie weekendy mam wolne

A więc jednogłośnie ustaliliśmy termin 29-30 VIII
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Sierpień 25, 2009, 14:45:59 »

Kosynierzy Mhroku meldują, ze trawa skoszona, trochę drewna nazbierane, częsciowo spod lipy tak, że będize można usiąść. Był tam jeszcze mój wójek i ścinał drzewa. Będzie można skoczyć tam gdzie był. Może zapodziała mu sięjakaś kloda ;P
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Sierpień 25, 2009, 19:36:43 »

tylko pilnuj żeby starych lip nie wyciął żeby go moc Druidów nie dosięgła Uśmiech a tan na na uboczu to można by się pokusić o uznanie tej lipy za pomnik przyrody, trzeba sprawdzić jakie procedury Uśmiech
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Sierpień 25, 2009, 19:57:08 »

Podobnych "drzewek" jest tam jeszcze kilka. Pod jednym rozbijemy namioty bo wykosiliśmy tam. http://pl.wikipedia.org/wiki/Pomnik_przyrody Według tej listy moze się zakwalifikować.
Zapisane
Vestar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 513


Starszy sceptyk drużyny

8900669
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Sierpień 25, 2009, 20:08:37 »

Mieliśmy być kosiarzami śmierci Język

A tak na uboczu to allthing tuż tuż, a jeszcze nikt go nie ogłosił... Kapłan chyba bez problemu może, w końcu to wiec.
Zapisane

Zanim napiszesz coś głupiego i zbędnego zerknij tu:
http://mx.foxnet.pl/szept%20wschodu/images/signatures/51075618445eb0fc766f82.gif
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Sierpień 26, 2009, 12:18:51 »

" Z mocy prawa, tak boskiego jak i ludzkiego, którego zobowiązaliśmy się przestrzegać zwołuje się Allthing na dzień  29 sierpnia na godzinę 8 w miejscu osiedlenia się woja Corvina, Strażnika Praw. Stamtąd wyruszymy ku miejscu gdzie Niemir nasz kapłan rezyduje, by nasz święty wiec odbyć. Obecność jest obowiązkowa, a ci co stawić się nie mogą zawiadomić winni Głosiciela Praw bądź Godiego bądź Jarla, powód swej nieobecności podając. Tych którzy o przyjęcie w szeregi Druzy chcą się strać, winni posiadać swój strój własny oraz zadane próby z pomyślnością wykonać. Wszyscy co chcą uwolnić siebie jako Otroka powinni to oznajmić Godiemu i pomyślnie wszystkie próby wykonać. Wszyscy co głos mają zabrać mogą go istotne sprawy do całej wiadomości Drużyny przedkładając. Tako rzecze
                            Lestek, zwany Wilkiem, Jarl Tomaszowskiej Drużyny Wojów "Algiz""
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Vestein
Nowy użytkownik
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


10017606
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #38 : Sierpień 27, 2009, 12:01:00 »

Witam.Chciałem poinformować, że nie będę obecny na Allthingu.Powód-wyjazd do Warszawy.Wracam dopiero w poniedziałek lub w nocy w niedziele.SŁAWA.

P.S.-Valgarda też raczej nie będzie na allthingu ponieważ wyjeżdża na jakieś pokazy.
Zapisane

Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek miecza i topora, wiek wilczej zamieci. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego światła, Czas Szaleństwa i Czas Pogardy, Tedd Deireadh, Czas Końca.
Valgard
Nowy użytkownik
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 9


10140594
Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Sierpień 27, 2009, 12:37:50 »

Owszem, mnie też nie będzie, ponieważ jadę do Radomia na pokazy lotnicze w sobotę i niedzielę. Nie wiem kiedy wrócę. Sława
Zapisane

Strony: 1 2 [3] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

wataha-wilkow-nocy animalsoftheworld wirtualna-hodowla-canidea wilczeserca powstancywalki