User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 04, 2024, 00:11:35

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Organizacja  |  Ogłoszenia  |  Ważne sprawy « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Ważne sprawy  (Przeczytany 2760 razy)
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« : Marzec 13, 2011, 17:11:26 »

I. Na początek kilka dobrych wiadomości:

1. Mamy nową stronę ALGIZu www.woje.tomaszowskie.pl i tutaj prośba do wszystkich o jej promocję używanie jej adresu na forach w mailach itp. dzięki temu będzie się wyświetlać w wyższej pozycji w przeglądarce. Piszcie jakie macie uwagi. Ja postaram się je wprowadzić w życie.

I przypomnienie Niemir ze 2 tygodnie temu obiecałeś, że zrobisz opisy członków drużyny wraz z ich stopniem i zdjęciem. Nadal tego nie mam. Proszę zrób to jak najszybciej, a teraz napisz mi kiedy to mogę mieć.

Cieszę się, że dziewczyny mocno zajęły się tańcem i wciągnęły w to resztę grupy. Jesteśmy na dobrej drodze do rozwoju drużyny i poprawy naszych pokazów.

2. Mamy nową ulotkę/ofertę pod tym linkiem: http://hotfile.com/dl/110078545/e9d5676/ulotka2.pdf.html
 Jak widać współpraca z CES się jakoś opłaciła. Będę chciał ją wydrukować tak aby służyła nam na wszelakich pokazach i imprezach. Warto by ją także roznieść po okolicy szczególnie restauracjach (tych dużych) które organizują często dla swoich gości dodatkowe atrakcje. Wymaga ona jeszcze kosmetycznych zmian danych i wykreślenia tańca z ogniem. Po zmianach wrzucimy ja na naszą stronę i facebooka

3. Pokazy

a) Udało się przekonać Sosnowe Zacisze do przeprowadzenia zajęć dla dzieci 5 godzin na 11 czerwca o godz. 10 za całkiem dobrą kasę
Proszę Was o potwierdzenie czy będziecie. Musimy być w jak najliczniejszym składzie:
Po pierwsze dlatego, że pokaz jest dobrze płatny
Po drugie oni co chwila coś tego typu organizują więc jak się dobrze zaprezentujemy może uda się zachęcić do kolejnych występów.
Szczegóły przekaże wam Jaryło


b) 7-8 maja 2011 organizowane są w Lublinie Targi Turystyczne z pewnością Roztocze będzie promował LOT Roztocze i LGD Roztocze chciałbym abyśmy i my się tam zaprezentowali nie pytałem jeszcze o ich zgodę, ponieważ chcę od Was się dowiedzieć czy według Was jest to dobry pomysł na nasza promocję (wiąże się to z wydatkami około 200 zł za stanowisko, koszt dojazdu, noclegu i wyżywienia, które mogli byśmy pokryć z naszych pokazów) i kto z was jest chętny do pomocy przy zorganizowaniu stanowiska oraz jego zaprezentowanie w Lublinie?


c) Mój znajomy z Czajni  zaprasza nas na Gorajeckie Folkowisko w zamian za nasz pokaz 16.07 oferuje wejście, które normalnie jest biletowane (koszt 30 zł od os.) . Pod tym linkiem macie przewidywany plan imprezy

http://www.facebook.com/event.php?eid=150813274968447

Dajcie znać co o tym myślicie najpóźniej do środy.
I tak trzeba by złożyć się na benzynę, ale według mnie fajna impreza.

II. Teraz kilka innych spraw:

- dlaczego treningi odbywają się nieregularnie i jaki macie pomysł aby to zmienić. Od tego tygodnia treningi muszą odbywać się co najmniej raz w tygodniu Jaryło jesteś za to odpowiedzialny. Jeśli na trening mają przyjść 4 os. zamiast 10 to i tak trening musi się odbyć, co z dyscyplina i sankcjami za nieobecności ?!

- co z naprawieniem tarcz na kiedy umawiamy się na zakup i naprawę, trwa to zdecydowanie zbyt długo. Ja proponuję sobotę po lub przed treningiem 19.03

- z racji kampanii zbierania 1% podatku każdy wolontariusz/członek Czajni pomaga w akcji. Szczególnie, że dopisując "młodzież" lub "gród" kasa idzie na nas Klub Wolontariusza wziął na siebie ulotki i roznoszenie w części południowej miasta, BIO w północnej i pod kościołem, nam pozostaje rozniesienie wzdłuż Lwowskiej.

Obecność obowiązkowa. Zbiórka w środę w Czajni o godz. 15. Zajmie nam to chwilę.

Czekam na wasze odpowiedzi. Sława!

Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #1 : Marzec 13, 2011, 19:06:23 »

Z tego co wiem to Niemir ma zepsuty laptop i nie zrobi tych opisów , ja na jego polecenie  przejąłem od niego to zadania zrobię to do środy, co do propozycji udziału w targach to moim zdaniem w tej chwili nie ma to sens ze względu na koszty które się z tym wiążą i to co możemy  na nich zyskać i co  ;/. Wyjazd do Chutor Gorajec wydaje się być dobrym pomysłem ale musimy się targować żon dając jadła i napitków do syta gratis i zwrotu kosztów podróży i może coś jeszcze
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Marzec 13, 2011, 19:56:21 »

http://hotfile.com/dl/110103184/b18a417/ulotka2.pdf.html

http://hotfile.com/dl/110103184/b18a417/ulotka2.pdf.html

któryś z tych powinien działać (ULOTKA/OFERTA)
Zapisane
Damroka
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 13, 2011, 20:09:13 »

Jaryle wysłałam zdjęcia z Cieszanowa, z Raciborza i z pokazu z Krynic jakby co
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marzec 15, 2011, 18:19:06 »

Dorwałem się na nieco dłużej komputera więc coś napiszę.
I
1. Mi się strona nawet podoba. Najlepsza z tych co mieliśmy. Trzeba będzie napisać do Midgardu żeby zmienili nam adres strony na nową. Z tego co pamiętam tamta powstała tylko po to żeby mieć zdjęcia. Ale nie jestem pewien czy przypadkiem tylko Jarl nie ma takiej władzy. Musze Cię Iwan przeprosić za te obiecane podpisy. Przeciągnęła mi się trochę sesja a teraz jeszcze trafiło komputer (i notatki na zajęcia które tam miałem...)
2. Ulotka nie jest zła. Co prawda moja morda nie bardzo mi na niej odpowiada ale nic na to nie powiem już ;P tylko na tym przedostatnim prawie nie widać kija o który się opieram i wygląda jakbym się modlił...
3. Na pierwszym pokazie (ten w Sosnowym Zaciszu) zgłaszam swoją obecność. Co do tych Targów to ciężko mi na razie powiedzieć coś więcej. A na festiwal niestety ale nie pojadę, mimo, że jest to dość kusząca propozycja. Powód - w tym samym czasie jest Wilczy Trop. Jeśli żadna z imprez nie zmieni daty to jadę tam.
II
 - Co do tego o treningach. Na swoje usprawiedliwienie mam to, że kursuję między dwoma miastami i nie zawsze jestem. A ogólnie. W teorii powinniśmy płacić za użytkowanie tej sali. I gdy bywały sytuacje gdy planowało się pojawić jedna lub dwie osoby opłata za użytkowanie tej sali byłaby zbyt wysoka. Na szczęście robi się już coraz cieplej, i będzie można wyjść na świeże powietrze, zatem ten problem zostanie rozwiązany.

- z racji kampanii zbierania 1% podatku każdy wolontariusz/członek Czajni pomaga w akcji. Szczególnie, że dopisując "młodzież" lub "gród" kasa idzie na nas Klub Wolontariusza wziął na siebie ulotki i roznoszenie w części południowej miasta, BIO w północnej i pod kościołem, nam pozostaje rozniesienie wzdłuż Lwowskiej.
- W sprawie ulotek już raz się wypowiedziałem. Sam niestety będę wtedy w Lublinie ale zachęcam innych do obecności.

Co do zdjęć też mam chyba jakieś, ale na razie nie mogę nawet do pasjansa się dobrać ;P
Zapisane
Svala
Otrok
*
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 44

2160324
Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 15, 2011, 21:36:31 »

Moim zdaniem (o ile mam prawo się wypowiedzieć Mrugnięcie) treningi powinny się odbywać możliwie jak najczęściej, a najlepiej właśnie co tydzień. Wiem, że to różnie wychodzi z czasem, jednak jakiś czas temu Emil wynalazł chętnego, przyszliśmy, a treningu nie było. Za wcześnie przejrzałam forum, a zapomniałam zrobić to jeszcze raz przed wyjściem. Ostatnio ten sam człowiek pytał mnie, czy te treningi w ogóle się odbywają. Obawiam się, że którejś soboty ponownie się nas nie doczekał.
Zapisane
Damroka
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 16, 2011, 19:10:48 »

Wybaczcie, że wypowiem te słowa: bolączką jest to, że nikt nie uprzedza kiedy nie będzie treningu. O ile mi wiadomo większość drużyny kursuje między dwoma miastami a w mojej sytuacji nawet trzema. Więc taka mała prośba do wszystkich. Uprzedzajcie kiedy ma nie być. Przepraszam za nieco egoizmu ale nie opłacałoby mi się zaplanować popołudnia na trening, dojechać po to tylko, żeby się dowiedzieć, że nie ma treningu.

Co do strony. Ogólnie fajno wyszło. Konkretne informacje, konkretne zdjęcia, że coś się dzieje.
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #7 : Marzec 20, 2011, 17:28:19 »

WSTĘPNY PROGRAM FOLKOWISKA- toplan  imprezy na ktory, zostaliśmy zaproszeni 
Piątek – 15.07.2011
Wieczór Opowiadaczy – w piątek na dobry początek zapraszamy na noc opowieści, baśni i historii podróżniczych. Dziadek Olek opowie swoje Przytyckie historie, Yuriy Cymbal przedstawi kilka ukraińskich opowieści, przygody Bombla poznamy dzięki Mateuszowi Piotrowskiemu, Grzegorz Barć pokarze nam swoje fotografie z Alp.

Biesiada z zespołem Salsa – Pierwszej nocy przy blasku ognisk aklimatyzować będziemy się z naszymi lokalnymi gwiazdami. Zespół Salsa wystąpi w 4/5 osobowym składzie, oprócz największych hitów „współczesnego folku” czekają nas przeróżne biesiadne zabawy, jak na najprawdziwszym wiejskim weselu!

Sobota – 16.07.2011

Powitanie słońca – okolicę najlepiej znają miejscowi, dlatego też na poranną wyprawę w pobliskie lasy poprowadzi nas najprawdziwszy zielarz. Pan Zbyszek zna każdy zakamarek, wie gdzie szukać grzybów i potrafi niesamowicie opowiadać o sekretach lasu.

Rajd Ekstremalny – W tym roku spenetrujemy kolejną z roztoczańskich rzek, z Gorajca ruszymy w górę nurtu rzeczki Łówczanki (od lat nieregulowana wróciła w swoje dawne dzikie koryto). Rzeka meandruje przez okoliczne łąki i lasy, a w kilku miejscach przecięta jest urokliwymi stawidłami, marsz utrudniają zwalone drzewa. Letnia wyprawa rzeką zapewnia przyjemną ochłodę od lipcowego skwaru, pomagając uchronić się przed grasującą w letnie dni „południcą”.

W trakcie naszej wyprawy postaramy się odnaleźć ukryte w gęstwinach leśnych schrony i podziemne magazyny słynnej sotni UPA „Mesnyki”. Wśród leśnych mokradeł spenetrujemy również pozostałości osady Sihla.

Mini Rajd Roztoczański dla zmotoryzowanych – również miłośnicy motoryzacji znajdą coś ciekawego dla siebie na tegorocznym Folkowisku. Bocznymi drogami wyruszymy w podróż po Roztoczu w poszukiwaniu śladów różnych nacji zamieszkujących niegdyś okolice. Niemcy, Austriacy, Polacy, Ukraińcy, Żydzi, Tatarzy i Rosjanie pozostawili liczne materialne ślady swojego bytowania na tych terenach. Punktem kulminacyjnym wyprawy będzie odnalezienie wśród lasów najpiękniejszego cmentarza Roztocza w wysiedlonej pod koniec lat 40 XX wieku wsi Stare Brusno. Na wyprawę warto zabrać ze sobą dobre latarki, które umożliwią penetrację umocnień linii Mołotowa.

Gorajec Tour – patrząc na mapę niewiele można by się spodziewać po Gorajcu, to jednak tylko pozory. Historia miejscowości kryje sporo tajemnic, a jej największy zabytek to prawdziwa perełka drewnianej architektury sakralnej. Nasi przewodnicy oprowadzą grupy chętnych po cerkwi, cmentarzu, dotrzemy do kaplicy cudami słynącej, odnajdziemy ślady dawnego pałacu baronów Brunickich, dotrzemy do granicy sowiecko-niemieckiej dzielącej niegdyś miejscowość na dwie części.

Cieszanów Tour – Wraz z urzędem gminy w Cieszanowie, zapraszamy do zwiedzenia tego pobliskiego miasteczka. Darmowy transport oraz opiekę przewodnicką zapewniają organizatorzy.

Wojowie Algis - nasza regionalna drużyna wojów rozbije swój obóz na Gorajeckim Folkowisku. W sobotnie popołudnie będzie można wysłuchać ich opowieści z dawnych grodów czerwieńskich wzbogaconych pokazami szermierki oraz sprawności wojów. (Nie uzyskaliśmy jeszcze 100% potwierdzenia udziału)

Spływ kajakowy – Najpiękniejszą rzeką Roztocza jest niewątpliwie Tanew i to właśnie na niej organizujemy tegoroczny spływ. Wyruszymy w tym roku z Paar docierając aż do słynących ze swoich „szumów” Rebizant. Wynajem kajaku - 35 zl.>

Paintball Jeśli potrzebujecie dawki adrenaliny, najlepszym rozwiązaniem będzie wspólna wyprawa na paintballowy poligon w pobliskiej Podemszczyźnie. Starcie odbędzie się na terenie dawnego PGR-u, a to już nie lada gratka. Pakiet szeregowego: sprzęt + 120 kulek - 35zł

Koncert zespołu Żmije zespół ten doskonale połączył folk z rokiem, co tworzy niesamowitą atmosferę na koncertach, a ośmioosobowy skład zapewnia bogactwo brzmienia. Żmije doskonale radzą sobie na koncertach plenerowych .
Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

czesnorad watahawykletych dlawtajemniczonych babyshower halotupsy