User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 03, 2024, 20:10:39

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Organizacja  |  Ogłoszenia  |  Co z grodem ? « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Co z grodem ?  (Przeczytany 1868 razy)
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« : Lipiec 11, 2012, 21:43:04 »

Witajcie ... Rechulicz pyta czy będziemy coś robić na Rabinówce, jakieś życie, modernizacje Co? Mamy mu dać odpowiedź, gdyż zastanawia się nad sprzedaniem tego drewna. Myślę, że warto się tam wybrać i coś porobić bo szkoda takiej pracy, ale odpowiedź mamy mu dać w ciągu 2 tygodni.
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Dargorad
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219

11733804
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Lipiec 12, 2012, 10:21:04 »

Ja za dwa dni wyjeżdzam do sanatorium , ale skoro włozylismy tam tyle pracy , mamy swój własny gród to szkoda to wszystko rzucić za przproszeniem w cholere . Gród , jesli popracujemy nad nim jeszcze troche , dam nam szanse na land. Ale pojawie sie kwestja taka ze 3/4 druzyny wyjeżdza z Tomaszowa i nie będzie miała z tego żadnego pozytku .
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 12, 2012, 13:55:04 »

Moje zdanie jest takie: sam się napracowałem nad tym grodem i trochę mi szkoda, ale nie widzę dla niego przyszłości, a zwłaszcza nie chce mi się tam robić pokazów i oprowadzać ludzi. To nie jest tylko nasza sprawa, ale też w dużym stopniu Rechulicza, który włożył w to sporo pieniędzy i chce je odzyskać. Czyli albo robimy tam pokazy albo sprzedaje drewno. Z tych dwóch opcji mimo wszystko wolę zrezygnować z włożonej pracy niż dokładać jej więcej.
Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

watahawykletych wataharainbow babyshower x-cry dlawtajemniczonych