User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 18, 2024, 11:03:12

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Rozdroża  |  Karczma  |  Oberża pod Krwawym Toporem « poprzedni następny »
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 44 | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Oberża pod Krwawym Toporem  (Przeczytany 124359 razy)
Aldias
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


10594076
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #510 : Wrzesień 15, 2011, 18:35:50 »

Aaaa, kaplica i zawiewa starymi ludźmi...
Mam kilka pytań:
1.Co jeśli przyjdzie 10 osób?
2.Co jeśli pokazy będą odbywały się na tygodniu?
3.Dlaczego płace przeliczane są procentowo?
4.Kto oceniał prace nas wszystkich?
5.Jeśli płaca liczona jest po przez wkład dany w budowę osady, dlaczego nie jest umiarkowana statystycznie do wykonywanych zadań na pokazie ?
6.Co z tymi co nie mogli pomóc przy budowie osady, byli na wakacjach lub po prostu nie mieli czasu?
7.Dlaczego Vlad nie został nagrodzony chociaż jednym "procencikiem"?

W sumie nawet w pewien sposób wyżalę się lub odpowiem  na pytania:

Ad1.
-Cały dzień stracony, nie ma nawet na piwo...
Ad2.
-Ktoś kto budował osadę i nie ma czasu uczestniczyć na tygodniu, miejmy go w dupie, nie przyszedł niech spada -,- ...
Ad3.
I tu będę przeklinał:

-Jak kurwa można czyjąś prace przeliczyć na jebane procenty ?, każdy kto włożył się choć jeden dzień na budowanie osady, powinien na pokazie zostać wynagrodzony i na pewno nie gorzej od kogoś kto pracował na niej dłużej, byłem 2 dni na osadzie, nie dostaje żadnego wynagrodzenia za pokaz, w takim razie mam zapierdalać cały dzień na osadzie za jebaną darmochę bo jej nie budowałem...
Ad4.
-Tu aż mi się nie chce wypowiadać, pozwolę sobie zacytować Zamira :
Liczone jakby od połowy budowy. Czułem, że trzeba tak zrobić. Na początku się nie przemęczać a pod koniec zapierdzielać, widzę że skutkuje. Dziękuje za uwagę.
Ad5.
-Załóżmy Corvin ma 10 % z pokazu na osadzie ja 5 %, Corvin cały pokaz gówno robi stoi sobie, a ja robię w pocie czoła cały pokaz, jeśli już kogoś chcecie wynagradzać to uczciwie, zresztą patrzeć wyżej i niżej...
Ad6.
-Tak jak w punkcie 3, ktoś jest 2 miesiące na wakacjach bo ma wakacje, jedzie na pokaz i ma gówno z niego mieć ?
Ad7.Vlad kuźwa troszkę robił na tej osadzie, dlaczego nie ma żadnego "procencika" ?!

Jeśli macie zamiar wypisywać takie idiotyczne rzeczy, mieć w dupie że ktoś z własnej woli znalazł choć jeden dzień by pobudować osadę, to później się nie dziwcie że nie ma ludzi do pokazów, bo szczerze się im nie dziwie, a mnie przy takim toku myślenia też możecie pocałować w dupę. Patrzycie tylko na to że kogoś nie było, nie znacie przyczyn, uważacie że kogo nie było miał to w dupie, a to jest już przesada.
A, i ostatnia rzecz, moje "procenciki" dajcie Vladowi czy komu tam chcecie, wole pozapierdalać za darmo Duży uśmiech.
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #511 : Wrzesień 15, 2011, 21:19:21 »

Mała dygresja oraz interpelacja. Czemuż to moja facjata wykorzystywana jest na zdjęciach promocyjnych? Nie wyraziłam na to zgody o ile mi wiadomo. To, że przekazałam Wam zdjęcia Drużyny tudzież Karolina nie znaczy, że możecie je od tak wykorzystywać, tym bardziej na projekt, który nie dotyczy mnie w pełni. Także proszę o niewykorzystywanie zdjęć na których jestem (sama), bez ówczesnej informacji mnie o tym!!

Btw. sukienki, moją i Svali chciałabym uzyskać w sobotę podczas pokazu.
Btw.2 Nie ma to jak podpisywanie czyichś zdjęć 'fot. LOT Roztocze'
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #512 : Wrzesień 16, 2011, 11:40:13 »

PISZĘ DRUKOWANYMI CO BY MÓC ODPOWIEDZIEĆ NA KAŻDY WĄTEK

Aaaa, kaplica i zawiewa starymi ludźmi... NO CÓŻ SWOJE LATA JUŻ MAM NIE DA SIĘ UKRYĆ Uśmiech
Mam kilka pytań:
1.Co jeśli przyjdzie 10 osób? PRZYJDZIE ZWIEDZAĆ CZY DO OBSŁUGI JEŚLI ZWIEDZAĆ TO ODPOWIEM TAK KTO ROZNOSIŁ ULOTKI I ILE ICH ROZDALIŚMY ? JA WYSŁAŁEM MAILE, INFO DO GAZET, ZROBIŁEM ULOTKI, ZROBIŁEM JINGIEL KTÓRY DZIŚ JEŹDZI, ZAŁATWIAM PIERDOŁY TYPU MENNICA OSZCZEPY ITD. JEŚLI MY NIE ZADBAMY O PROMOCJE NIKT TEGO NIE ZROBI. MARCIN DAJE CZŁOWIEKA DO SZCZEKACZKI I TYGODNIK TOMASZOWSKI ORAZ KONTAKT DO RADIA ILE DRUŻYNA DAŁA OD SIEBIE?
2.Co jeśli pokazy będą odbywały się na tygodniu? NO TO KOSMICZNE PYTANIE BO BARDZIEJ JEST ONO DO WAS NIŻ DO MNIE TO WY CHODZICIE DO SZKOŁY I WIECIE CZY DACIE RADE CZY NIE. JA WIEM, ŻE JEŚLI POKAZ MA ODBYĆ SIĘ NA TYGODNI TO RACZEJ Z UDZIAŁEM LUDZI CZY Z DRUŻYNY CZY INNYCH WYJAŚNIĘ PONIŻEJ DLACZEGO CHOĆ JEST TO OCZYWISTE
3.Dlaczego płace przeliczane są procentowo? A JAK MYŚLISZ? SKĄD WEŹMIESZ PIENIĄDZE BYŁ TAKI CO CHCIAŁ JE DODRUKOWAĆ ALE MU NIE WYSZŁO Uśmiech
4.Kto oceniał prace nas wszystkich? JA JĄ OCENIAŁEM I BYŁEM BARDZO CZĘSTO NA OSADZIE I WIDZIAŁEM POSTĘPY PRAC I WIEM KTO JEŹDZIŁ NA OSADĘ
5.Jeśli płaca liczona jest po przez wkład dany w budowę osady, dlaczego nie jest umiarkowana statystycznie do wykonywanych zadań na pokazie ? TEGO NIE ROZUMIEM, POKAZY TO RZECZ ODRĘBNA CHYBA ŻE CHODZI CI O POKAZ NA OSADZIE, ROZDZIELIŁEM ZADANIA WEDŁUG POTRZEB I UMIEJĘTNOŚCI JEŚLI WOLISZ STAĆ PRZY PIASKOWNICY ITP ZAMIAST GOTOWAĆ TO OK ALE ZAWSZE TWIERDZIŁEŚ ŻE JESTEŚ KUCHARZEM, JEŚLI ŚWISTAK ZGODZIŁ BY CI SIĘ TROCHĘ POMÓC OPRÓCZ SWOICH ZADAŃ NIE BĘDZIE CHYBA TAK ŹLE
6.Co z tymi co nie mogli pomóc przy budowie osady, byli na wakacjach lub po prostu nie mieli czasu? A JAK MYŚLISZ? DZIWIĘ SIĘ ŻE PODZIELIŁEM PROCENTOWO ZAROBKI DLA OSÓB KTÓRE POŚWIĘCIŁY DLA OSADY WAKACJE A CHCESZ ROZDAC PIENIĄDZE LUDZIOM KTÓRZY NIC NIE WNIEŚLI DO OSADY. MAM PEWNA PROPOZYCJĘ ALE TO PONIŻEJ
7.Dlaczego Vlad nie został nagrodzony chociaż jednym "procencikiem"? DLATEGO, ŻE:
A) MA TO W DUPIE
B) MA TO W DUPIE
C) MA TO GŁĘBOKO W DUPIE PISAŁEM JUŻ O TYM, ALE PRZYPOMNĘ:
- NIE BYŁ NA ALTHINGU
- NIE ODBIERAŁ TEL CHOCIAŻ DZIEŃ WCZEŚNIEJ ZARZEKAŁ SIĘ ŻE PRZYNAJMNIEJ DA ZNAĆ CZY BĘDZIE SKOŃCZYŁO SIĘ TO TAK ŻE ZAPIERDALALIŚMY W 3 OSOBY TO JEST DOPIERO SPRAWIEDLIWE ALDIAS CO NIE?!

W sumie nawet w pewien sposób wyżalę się lub odpowiem  na pytania:

Ad1.
-Cały dzień stracony, nie ma nawet na piwo... NIE MA NIC NA SIŁE
Ad2.
-Ktoś kto budował osadę i nie ma czasu uczestniczyć na tygodniu, miejmy go w dupie, nie przyszedł niech spada -,- ...ZAPROPONUJ DOBRE ROZWIĄZANIE CHĘTNIE JE WPROWADZĘ W ŻYCIE, ALE JEST PRACA I PŁACA TO WIADOMO JUŻ OD WIEKÓW
Ad3.
I tu będę przeklinał:

-Jak kurwa można czyjąś prace przeliczyć na jebane procenty ?, każdy kto włożył się choć jeden dzień na budowanie osady, powinien na pokazie zostać wynagrodzony i na pewno nie gorzej od kogoś kto pracował na niej dłużej, byłem 2 dni na osadzie, nie dostaje żadnego wynagrodzenia za pokaz, w takim razie mam zapierdalać cały dzień na osadzie za jebaną darmochę bo jej nie budowałem... POKAZY TO RZECZ ODRĘBNA ZA NIE W PROJEKCIE OTRZYMUJEMY RZECZY DO DRUŻYNY, PRZYPOMNĘ ŻE 4 KROTNIE WAS PYTAŁEM CZY DRUŻYNA W TO IDZIE I SIE ZGODZILIŚCIE WIĘC NIE ROZUMIEM TERAZ FOCHA TYPU NIE DOSTAJE ZA TO KASY. W ZYCIU NIE MA NIC ZA DARMO JEST PROJEKT I TRZEBA ZAPRACOWAĆ NA TE 16 000 ZŁ
Ad4.
-Tu aż mi się nie chce wypowiadać, pozwolę sobie zacytować Zamira :
Liczone jakby od połowy budowy. Czułem, że trzeba tak zrobić. Na początku się nie przemęczać a pod koniec zapierdzielać, widzę że skutkuje. Dziękuje za uwagę.
JESLI CZYTAŁEŚ MOJĄ KOLEJNĄ WYPOWIEDŹ WIESZ ŻE PRZEKAZALIŚMY MU PO 1 % OD NAS, JA TYLKO PRZYPOMNE ŻE NIE DOŚĆ ŻE WŁOŻYŁEM W TO SPORO PRACY, ZAPIERDZIELIŁEM INNĄ ROBOTĘ ZA KTÓRĄ MI PŁACĄ TO DORZUCIŁEM Z WŁASNEJ KIESZENI 1 500 ZŁ ALE JESTEM UZURPATOREM KTÓRY CHCE WIELKIEGO SZMALU I NIE DOCENIA INNYCH ... POMYŚL
Ad5.
-Załóżmy Corvin ma 10 % z pokazu na osadzie ja 5 %, Corvin cały pokaz gówno robi stoi sobie, a ja robię w pocie czoła cały pokaz, jeśli już kogoś chcecie wynagradzać to uczciwie, zresztą patrzeć wyżej i niżej... KORWIN DOSTAJE 6 A TY 5 WIEC NIE TRZYMA SIĘ TO KUPY MAM INNE ROZWIĄZANIE ALE TAK JAK PISAŁEM PONIŻEJ
Ad6.
-Tak jak w punkcie 3, ktoś jest 2 miesiące na wakacjach bo ma wakacje, jedzie na pokaz i ma gówno z niego mieć ?
NIE ROZUMIEM JEŚLI BĘDZIEMY KOGOŚ POTRZEBOWAĆ BO NIE BĘDZIE INNYCH MOŻEMY ZASTOSOWAĆ ROZWIĄZANIE KORWINA, ZRESZTĄ JAK KOGOŚ NIE BĘDZIE TO I NIE BĘDZIE JEGO PROCENTÓW

Ad7.Vlad kuźwa troszkę robił na tej osadzie, dlaczego nie ma żadnego "procencika" ?! WYJAŚNIŁEM JUŻ WYŻEJ, CZY WIDZISZ WYPOWIEDZI VLADA?! NIE MA ICH. NIE BAWCIE SIĘ W ADWOKATÓW JEŚLI KTOŚ MA DO MNIE COŚ BEZPOŚREDNIO TO ŚMIAŁO PROSZĘ WALIĆ OSOBIŚCIE LUB NA FORUM CHĘTNIE ODPISZE

Jeśli macie zamiar wypisywać takie idiotyczne rzeczy, mieć w dupie że ktoś z własnej woli znalazł choć jeden dzień by pobudować osadę, to później się nie dziwcie że nie ma ludzi do pokazów, bo szczerze się im nie dziwie, a mnie przy takim toku myślenia też możecie pocałować w dupę. Patrzycie tylko na to że kogoś nie było, nie znacie przyczyn, uważacie że kogo nie było miał to w dupie, a to jest już przesada.
A, i ostatnia rzecz, moje "procenciki" dajcie Vladowi czy komu tam chcecie, wole pozapierdalać za darmo Duży uśmiech.
NIE BYŁO POKAZÓW NA OSADZIE A I TAK DRUŻYNA NIE MOGŁA SKOMPLETOWAĆ 8 OSÓB NA POKAZ NIE WIDZE WIEC ZWIĄZKU ... DZIEWCZYN NIE LICZĘ BO NA PRAWDĘ NIE MOGŁY A RESZTA?

PODSUMOWUJĄC MARCIN W TO WŁOŻYŁ OKOŁO 15 000 ZŁ OSTATNIO ZAROBIŁ JAKIEŚ 100 ZŁ, JA WŁOŻYŁEM 1 500 I SPORO PRACY, JAROMIR POŚWIĘCIŁ WAKACJE WY RÓWNIEŻ CHOĆ NIE W TAKIM STOPNIU POMIMO TO CHCIAŁEM NAGRODZIĆ KAŻDEGO CO WŁOŻYŁ COŚ DO OSADY BO Z PUNKTU KOMERCYJNEGO TRZEBA BY WZIĄĆ Z 5 OSÓB I W TEN SPOSÓB ZAROBIŁO BY SIĘ WIĘCEJ. POMIMO TO NIE CHCĘ ABY COŚ CO JEST SUKCESEM STAŁO SIĘ POWODEM DO KŁÓTNI  WOBEC CZEGO PROPONUJĘ ABY NAM POZOSTAWIĆ 9 % A WY PODZIELCIE SIĘ WEDŁUG UZNANIA RÓWNO LUB WEDŁUG WKŁADU NA POKAZIE JAK WOLICIE
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #513 : Wrzesień 16, 2011, 11:45:49 »

Mała dygresja oraz interpelacja. Czemuż to moja facjata wykorzystywana jest na zdjęciach promocyjnych? Nie wyraziłam na to zgody o ile mi wiadomo. To, że przekazałam Wam zdjęcia Drużyny tudzież Karolina nie znaczy, że możecie je od tak wykorzystywać, tym bardziej na projekt, który nie dotyczy mnie w pełni. Także proszę o niewykorzystywanie zdjęć na których jestem (sama), bez ówczesnej informacji mnie o tym!!

Btw. sukienki, moją i Svali chciałabym uzyskać w sobotę podczas pokazu.
Btw.2 Nie ma to jak podpisywanie czyichś zdjęć 'fot. LOT Roztocze'
WIDZĘ ŻE JAK DOWALIĆ TO WSPÓLNIE... MIŁO
ZA FACJATĘ PRZEPRASZAM NIE ZAPYTAŁEM
ODNOŚNIE LOT-U TO SPRECYZUJ BO NIE WIEM O JAKIE ZDJĘCIA CHODZI JEŚLI O COŚ CO JEST W TYGODNIKU TOMASZOWSKIM NA NECIE JEST ADRES REDAKCJI I NR TEL JA NIE ZAJMUJE SIĘ SKŁADEM TEKSTU ZA MNIE KTOŚ OSTATNIO SIĘ PODPISAŁ POD ARTYKUŁEM I TEZ POCZUŁEM SIĘ CAŁKIEM MIŁO
ODNOŚNIE SUKNI NIE WIEM PO CO TO PISZESZ SKORO TAK SIĘ UMAWIALIŚMY STARAM SIĘ DOTRZYMYWAĆ SŁOWA TRZEBA DAC MI SZANSĘ
Zapisane
Eldgrad
Kandydat
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #514 : Wrzesień 16, 2011, 15:12:02 »

HAHA!! SZOK!! wypowiem się Język


Dziękuję bardzo że ktoś w w/w postach o mnie wspomniał i w ogóle staną niejako w mojej obronie.

Na początek- nie chcę być powodem dodatkowych kłótni w drużynie, także od razu informuję że sam potrafię że tak powiem otworzyć gębę jeżeli coś mi nie pasuje, więc spokojnie, zajmijcie się ważniejszymi sprawami niż to czy dostałem 0 czy 1% Język - nie zależało mi na tym, sam uważam że nie zapracowałem nawet na ten 1%- oczywiście we własnym przekonaniu, bo ta lista procentowa to śmieszny żart który uderza w pewne osoby- zresztą każdy ma oczy i zna podstawy matematyki - zresztą, nie moja sprawa...

Dalej: chciałbym odciąć się od stwierdzenia jakobym miał "to w dupie"- moja dupa przez ostatnie 20 lat opierała się ingerencjom czegokolwiek i do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło; a na serio:  na osadzie pracowałem dopóki atmosfera była w porządku, jeździliśmy sporą grupą(pojęcie względne -.-) itd. jak się skończyło to przestałem- szczególnie że 2 czy 3 razy z "czajni" jechałem ja i 1-2 osoby. Poza tym cały czas miałem świadomość że i tak jeżeli coś się na niej zacznie dziać to mnie już tu nie będzie, ale nie przeszkadzało mi to i jeździłem. O materiałach na koszulę i spodnie wspomnę tyle że też nie miałem i nie ma o to pretensji.

Na koniec coś co przyszło mi do głowy parę dni temu, nie wiem czy ktoś to podjął... akurat mnie to nie dotyczy, bo ja sobie "buty" za darmo zrobiłem, ale tak na przyszłość: jeżeli planujecie kolejne takie dofinansowania jak na buty to radzę to jakoś lepiej rozwiązać organizacyjnie- mianowicie to bodajże 80zł dofinansowania przypadało z tego co się dowiedziałem tylko i wyłącznie na buty, więc jeżeli ktoś by wydał np. tydzień wcześniej na buty 300zł, nie wiedząc o tym dofinansowaniu, to nie miał by już szans na odzyskanie tych 80zł.   

no to tyle, wpadnę pewnie pzed wyjazdem zobaczyć jak to teraz wygląda Uśmiech pozdrawiam

Zapisane

saugil..... rubin....... czerwony....... ogień
Dargorad
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219

11733804
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #515 : Wrzesień 16, 2011, 15:45:49 »

czuje sie mało kompetentny aby wypowiadać sie na ten temat ,  ale z tego co zauwazyłem w moim krótkim życiu kiedy w gre wchodzą peniądze nawet najbardziej zgrana paczka może sie rozsypać ... nie znajdziemy złotego środka ... a pieniędzy , trzeba przyznać szkoda wyrzucać . Ja do bractwa nie dołączyłem dla pieniędzy . i tyle ze mnie . Nie obsypie Was pomysłami , bo takowych nie posiadam . 
Zapisane
Zamir
Otrok
*
Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #516 : Wrzesień 18, 2011, 10:31:30 »

http://www.youtube.com/watch?v=xY9j07N6quA&feature=related   Duży uśmiech tak jakoś mi się skojarzyło...
O i jakby ktoś znalazł sprzączkę od paska taką prostokątną (najprawdopodobniej w samochodzie) to moja.
Zapisane
Aldias
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


10594076
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #517 : Wrzesień 19, 2011, 14:09:07 »

Chyba źle mnie Iwan zrozumiałeś, to nie jest kłótnia o kasę tylko dyskusja o to by każdy miał dobrze...
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #518 : Wrzesień 19, 2011, 18:32:42 »

Używałem dziś machiny. Miota na jakieś 30m, osiągalne jest 40, może troszkę więcej.
Zapisane
Dargorad
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219

11733804
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #519 : Wrzesień 20, 2011, 16:33:10 »

Harald ja jestem chory i nie zabradzo moge przyjść .
Zapisane
Vestar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 513


Starszy sceptyk drużyny

8900669
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #520 : Wrzesień 21, 2011, 21:09:07 »

Sprawek kilka:

- Czyja jest ta niebieska i czerwona wełna w czajni? Bo jak jest bezpańska to kawałek, którejś z nich mogę bardzo doskonale wykorzystać Mrugnięcie A jak jest pańska to z chęcią się z tą osobą skontaktuje

-Kto jest w posiadaniu drużynowej książki pt. "Ruś Wikingów"? Odebrałbym ją od posiadacza i sam zagłębiłbym się w jej lekturę, zanim sobie pojadę

- W sobotę ok. godz. 17 proponuje walny trening, na którym Corvin będzie mógł wygłosić swe żale, których nie wygłosił w republice, a ponadto zrobić te fibule/pierścienie etc. które są zapisane w projekcie, a o których chyba wszyscy zapomnieli
Zapisane

Zanim napiszesz coś głupiego i zbędnego zerknij tu:
http://mx.foxnet.pl/szept%20wschodu/images/signatures/51075618445eb0fc766f82.gif
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #521 : Wrzesień 21, 2011, 22:03:46 »

Pod 'Rusią Wikingów' się popisuję, też bym z chęcią ją przeczytała. W Gruchociku jest moja 3m wełna, czarna.Także proszę sobie jej nie przysposabiać.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #522 : Wrzesień 29, 2011, 12:56:11 »

Przepraszam ale nie mogę się powstrzymać
http://www.youtube.com/watch?v=IZSRpPffNRA&feature=related
Szybko! Zrób coś męskiego!
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #523 : Wrzesień 29, 2011, 14:07:44 »

i od razu widać że Niemir nie ma konta na facebooku  Buzia na kłódkę
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #524 : Wrzesień 29, 2011, 14:53:42 »

Zgadza się. Nie mam również my space, grona, fotki, twitter'a, blip'a, "en-kej", bebo, ВКонтакте, etc., etc.
Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 44 | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

fullsets silverstar victoriamlodzicy akamegariw przygodywdziczy