User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 18, 2024, 14:12:23

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Rozdroża  |  Karczma  |  Oberża pod Krwawym Toporem « poprzedni następny »
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44 | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Oberża pod Krwawym Toporem  (Przeczytany 124369 razy)
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #540 : Październik 18, 2011, 13:55:51 »

Zdjęcia wyślę kiedy będę miała dostęp do komputera, bo od pewnego czasu korzystam z innego łącza.
Zapisane
Vestar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 513


Starszy sceptyk drużyny

8900669
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #541 : Październik 30, 2011, 15:36:36 »

Drogie Panie, drodzy Panowie!

Jak już rozmawialiśmy na treningu, organizujemy jutro (31 X br.) drużynowe spotkanie-pochlanie, na którym omówimy kwestie drużynowe, oraz oddamy się jednej z ulubionych czynności odtwórców- upijaniu się alkoholem. Prawdopodobnie owe spotkanie odbędzie się w opuszczonym legowisku Cioci Sfistaka- Zamira (jeśli uda mu się wywalczyć klucze). Jeśli nie, to czekam na inne propozycje. Proponuje spotkanie o 18.00 pod mechanikiem.

Jeśli spotkanie miałoby się odbyć w jakimś mieszkaniu, proszę kogoś (Niemira(?)) o zabranie nośniko- odtwarzacza muzyki oraz kogoś o sprzęt grający typu głośniki. Każdego natomiast proszę o przyniesienie dobrego humoru, oraz sporej ilości alkoholu Mrugnięcie

P.S. W związku ze zbliżającymi się moimi urodzinami, możecie się spodziewać, że coś niecoś postawie. Ale nie wiem jeszcze co i ile, bo studencki fundusz jest ograniczony, więc potraktujcie to jako ewentualny dodatek do morza alkoholu, które na pewno chcecie zakupić i wychlać Język Chichot
Zapisane

Zanim napiszesz coś głupiego i zbędnego zerknij tu:
http://mx.foxnet.pl/szept%20wschodu/images/signatures/51075618445eb0fc766f82.gif
Dargorad
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219

11733804
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #542 : Październik 30, 2011, 15:58:11 »

no alk. nie dam rady przynieśc ale moge zabrać gitare Chichot
Zapisane
Wilkomir
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #543 : Listopad 12, 2011, 17:05:39 »

Zna ktoś może tytuły książek opisujących wczesnośredniowieczny pochówek na terenach Polski,albo jeszcze lepiej ktoś takie książki posiada? Jeśli tak to prosiłbym o podanie ich tytułów, bądź jeszcze lepiej wypożyczenie takowych.  Duży uśmiech To dla mnie ważne. Mrugnięcie
Zapisane

This is
Where heroes
And cowards
Part ways
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #544 : Listopad 12, 2011, 18:35:40 »

Słowianie zachodni. Z dziejów tworzenia się średniowiecznej Lecha Leciejewicza. Tam coś było z tego co pamiętam. Gorąco polecam. Dostać można w Zamościu w Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20).
W Tomaszowskiej bibliotece też coś jest. W tym oddziale na trzecim piętrze. Tytułu teraz nie przytoczę.
Zapisane
Wilkomir
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #545 : Listopad 13, 2011, 16:24:57 »

Wielkie dzięki.  Uśmiech
Zapisane

This is
Where heroes
And cowards
Part ways
Zamir
Otrok
*
Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #546 : Listopad 13, 2011, 23:59:49 »

A butów ciągle nie widzę... Nikt mi nie dał znać jak już są.
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #547 : Listopad 14, 2011, 13:20:28 »

Eh, Adrianku. Muszę się przyznać - zjadłem.
A kasę przepiłem.
Jak zwykle mnie przechytrzyłeś.
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #548 : Listopad 14, 2011, 13:41:20 »

A prawda jest taka... że przepiłem tylko połowę, za drugą połowę kupiłem buty, które właśnie dzisiaj PRZYSZŁY.

Buty PRZYSZŁY

Leżą w Czajni i czekają na właścicieli. Nikt jeszcze paczki nie rozpakowywał, więc nie wiadomo jak to wygląda.
Niech zainteresowani umówią się na jakąś konkretną datę w celu ich odebrania. Jaromir proponuje np. jutro. Osoby które nie zapłaciły butów nie dostaną do czasu uregulowania należności.
I tak:
- Aldias - 50zł
- Wilkomir 100zł
- Lestek - do rozstrzygnięcia, zależnie od waszej decyzji, bo w tym momencie wy go sponsorujecie, a niekoniecznie powinniście. Pewnie do niego zadzwonię.
Resztę z wpłaconych pieniędzy będę oddawał kiedy wrócę na Węgry ( Mrugnięcie ) tj. w okolicach świąt.
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #549 : Listopad 14, 2011, 15:32:22 »

Paczka była otwarta przed moim przejrzeniem butów (dziś). Także tam bez stresu Panowie. Przy okazji je przeglądałam, także proszę nie łączyć mnie z ich wydawaniem.
Mam natomiast inne pytanie. Gdzie się podziały materiały z projektu? Było ich kilka nieodebranych. Chciałam je zabrać do siebie na przechowanie.
PS. Nie satysfakcjonuje mnie odpowiedź: za sałatą.
 Buziak
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #550 : Listopad 14, 2011, 16:14:37 »

Resztę z wpłaconych pieniędzy będę oddawał kiedy wrócę na Węgry ( Mrugnięcie ) tj. w okolicach świąt.
Mógłbyś rozwinąć tą wypowiedź? Dość intrygująca zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że stypendium wypłacą mi dopiero w grudniu a nie w listopadzie jak sądzili wszyscy, a niestety tak szybko nie nauczę się fotosyntezować.
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #551 : Listopad 14, 2011, 21:27:05 »

To znaczy, że wpłaciliście mi pieniądze z pewnym nadmiarem i ten nadmiar wam oddam, kiedy wrócę do domu, ponieważ właśnie tam się znajdują.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #552 : Listopad 15, 2011, 15:24:00 »

Fragment "Słowian Zachodnich..." Leciejewicza
http://wrzucacz.pl/file/4411321363323
Głownie dla Wilkomira, ale polecam ogólnie. Niestety mam tylko ten fragment.
Zapisane
Wilkomir
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #553 : Listopad 16, 2011, 15:16:57 »

Ściągnąłem, przejrzałem,przyda mi się, jeszcze raz dzięki  Uśmiech
Zapisane

This is
Where heroes
And cowards
Part ways
Wilkomir
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #554 : Listopad 17, 2011, 22:39:43 »

A prawda jest taka... że przepiłem tylko połowę, za drugą połowę kupiłem buty, które właśnie dzisiaj PRZYSZŁY.

Buty PRZYSZŁY

Leżą w Czajni i czekają na właścicieli. Nikt jeszcze paczki nie rozpakowywał, więc nie wiadomo jak to wygląda.
Niech zainteresowani umówią się na jakąś konkretną datę w celu ich odebrania. Jaromir proponuje np. jutro. Osoby które nie zapłaciły butów nie dostaną do czasu uregulowania należności.
I tak:
- Aldias - 50zł
- Wilkomir 100zł
- Lestek - do rozstrzygnięcia, zależnie od waszej decyzji, bo w tym momencie wy go sponsorujecie, a niekoniecznie powinniście. Pewnie do niego zadzwonię.
Resztę z wpłaconych pieniędzy będę oddawał kiedy wrócę na Węgry ( Mrugnięcie ) tj. w okolicach świąt.

Dobrze, czy ktoś może mi powiedzieć komu mam zapłacić za buty? Z góry dziękuję.
Zapisane

This is
Where heroes
And cowards
Part ways
Strony: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 44 | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

x-cry super-krasnale victoriamlodzicy akamegariw fullsets