User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 04, 2024, 19:04:19

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Inicjatywy  |  Pokazy  |  Pokaz gimnazjum « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Pokaz gimnazjum  (Przeczytany 1863 razy)
Dargorad
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219

11733804
Zobacz profil Email
« : Czerwiec 10, 2012, 10:18:53 »

ok sprawa wygląda tak , pokaz zacznie się o godzinie 10;40 , także myśle że o 10 zaczniemy przenosić sprzęt od Kaśki . We wtorek o 17 spotykamy się żeby zabrac potrzebne rzeczy ze szkoły medycnej na łaszczowieckej .
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 10, 2012, 12:09:06 »

A może mnie by ktoś spytał, czy mi pasują te godziny?  Duży uśmiech Tudzież skontaktował się oficjalnie co do godziny przybycia? Chichot Bo o ile wiem, umówiliśmy się wstępnie Uśmiech
Rozumiem, że w takim wypadku, pojawicie się u mnie we wtorek w okolicach 18?
Jeśli macie zrobić jedną rundkę ode mnie do szkoły, myślę, że się wyrobicie. Inaczej sprawa się ma, jeśli macie zamiar robić ich więcej.
Bierzecie rzeczy tylko ze szkoły? Trochę sprzętu jest w Czajni. Myślę, że wezmę też łuk, choćby do lansu. Chyba, że zrobicie cięciwę, wtedy weźmie się i drugi ( sama nie posiadam owej umiejętności). Btw. u mnie jest jedna tarcza, nieużywana właściwie, choć nie wiem czy jest ją sens niszczyć na pokazie Mrugnięcie

Zapisane
Dargorad
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219

11733804
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 10, 2012, 14:01:06 »

godzina 17 jest podana  , jeśli komuś nie pasuje to będziemy przekładać Mrugnięcie nie będziemy brać wielu rzeczy , także w jedej rundce sie wyrobimy Mrugnięcie
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 10, 2012, 15:15:11 »

Nie mam w planach iść po rzeczy. Będę na was czekać u siebie, dlatego jest mi potrzebna konkretniejsza godzina Duży uśmiech
Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

powstancywalki wirtualna-hodowla-canidea wilczeserca animalsoftheworld magiaslonca