User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 04, 2024, 20:48:59

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Inicjatywy  |  Pokazy  |  FALKON « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: FALKON  (Przeczytany 3041 razy)
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« : Wrzesień 23, 2008, 10:47:23 »

Witam dostaliśmy propozycję zrobienia pokazu na Falkonie ... tak tak na tym Falkonie ... także proszę o wypowiedzenie się w tym temacie ... pozdrawiam

tutaj mail wklejam od organizatora (jeżeli to coś wam ma udowodnić Uśmiech ...

"Witam!

Rozmawialiśmy wczoraj telefonicznie na temat możliwości zorganizowania przez Was pokazów na IX Ogólnopolskim Zjeździe Miłośników Fantasytki Falkon 2008.

Podstawowe informacje o konwencie znajdziecie na stronie imprezy, czyli www.falkon.prv.pl. Oczywiście sam również służe pomocą, jeśli powstaną jakieś wątpliwości. Uśmiech

Pozdrawiam
Michał Sieńko, organizator ds. pokazów
tel. 508476794
GG 4552494"
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 23, 2008, 12:42:02 »

Ja najprawdopodobniej i tak będę na tej imprezie. Co do samego pokazu to ciężko mi coś powiedzieć... ale raczej jestem na nie. Bractwa, Drużyny etc. przejadły sie już na konwentach, więc poklasku byśmy raczej nie zdobyli, a jeśli jest to akcja non profit, to po co? (No chyba, że albo dostajemy za to kasę, albo ktoś i tak zamierzał się tam pojawić przez co darmowa(?) wejściówka będzie dla niego wystarczającą motywacją).

BTW, a czy mówił Ci Wilku, skąd w ogóle dowiedział się o naszym istnieniu? Język
Zapisane
Vestar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 513


Starszy sceptyk drużyny

8900669
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 23, 2008, 13:01:04 »

Chyba myślę jak Corvin. To jest za duże wyzwanie. Wiem co się działo na KresKonie kiedy Bracie Wilcy robili ten pokaz. Sama walka niczym nie zadziwi konwentowiczów, historie większość z nich zna tak samo dobrze. Jakbyś Wilku nawalił mroku jak często ci się zdaża to by się z nas przez dłuuuugi czas naśmiewali Język
To musiałby być pokaz na bardzo wysokim poziomie żeby zadowolić konwentowiczów.
Ale miło słyszeć że taki Lublin zainteresował się tak mało znaną drużyną jak my Język
Jeszcze troche i opanujemy świat XD
Zapisane

Zanim napiszesz coś głupiego i zbędnego zerknij tu:
http://mx.foxnet.pl/szept%20wschodu/images/signatures/51075618445eb0fc766f82.gif
Aldias
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


10594076
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Wrzesień 25, 2008, 14:40:21 »

Zawsze mamy cały miesiac na przygotowanie sie do tego pokazu mozna ułozyc na jednym treningu scenariusz pokazu a na reszcie trenowac.Moim zdaniem jesli tak bedziemy myslec o takich typu pokazach to na żaden sie nie wybierzemy i nie przekonamy sie jakie błedy popełnilismy i co trzeba dotrenowac .
Zapisane
Vestar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 513


Starszy sceptyk drużyny

8900669
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Wrzesień 25, 2008, 20:59:15 »

<<mądry przemówił>>  ^^

Problem w tym, że w pokazach chodzi o to, żeby widzów zainteresować. A czym zainteresujemy takiego konwentowicza, który już to widział n-razy?
Już nawet na Kreskonie (za)dużo osób nie poszło na pokaz, a co dopiero falkon? Jak dla mnie za duża impreza i za dużo koneserów (że się tak wyraże) tam jest. W ogóle radziłbym konwenty omijać.

Sad but true
Zapisane

Zanim napiszesz coś głupiego i zbędnego zerknij tu:
http://mx.foxnet.pl/szept%20wschodu/images/signatures/51075618445eb0fc766f82.gif
Aldias
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51


10594076
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Październik 01, 2008, 13:41:20 »

Jak ci wsadze na pokazie wałek w ucho i sciagne spodnie to uwierz mi bedzie smieszne
Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

powstancywalki gangds magiaslonca animalsoftheworld rzeczypospolitasedecka