User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 18, 2024, 11:24:33

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Inicjatywy  |  Pokazy  |  Spotkania rekrutacyjne « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Spotkania rekrutacyjne  (Przeczytany 2742 razy)
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« : Wrzesień 04, 2008, 14:42:07 »

Witam w związku iż w szkołach mamy zamiar przeprowadzić specjalne spotkania rekrutacyjne proszę o wpisywanie co miało by się ukazać na tych spotkaniach i jak one mają wyglądać ... Plakaty zrobię do końca tego tygodnia zaś spotkania odbywać się będą od 15 września do końca miesiąca ... kto by prowadzić te spotkania i o jakiej porze dnia ??
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Bodvar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 285


Głosiciel Praw

8742251
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 05, 2008, 08:06:03 »

Ja mógłbym prowadzić ale będę dopiero w październiku.
Ważne jest by nowi kandydaci interesowali się historią, byli pracowici i chcieli CZYNNIE uczestniczyć w odtwarzaniu historii. No i poczucie humoru jest raczej konieczne Mrugnięcie.  Więcej wymagań nie mam Duży uśmiech
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sobie poradzę
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Wrzesień 05, 2008, 09:35:44 »

Wymagania powinniśmy sobie postawić ... jak mają wyglądać te spotkania aby zachęcić ludzi do wstąpienia Uśmiech
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Bodvar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 285


Głosiciel Praw

8742251
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 14, 2011, 20:00:05 »

Jak będzie wyglądał jutrzejszy trening rekrutacyjny? A no tak to sobie wyobrażam:

1. Puścimy wszystkim ludziom film Drużyny na rzutniku
2. Opowiemy im trochę o Drużynie, acz krótko i treściwie. Co przedstawiamy, na czym to polega i czego wymaga się od nich.
3. Podzielimy ich na 3 grupy: wojów, łuczników i rzemieślników, po czym każda z grup przeprowadzi własny trening, poprzedzony stosownym wyjaśnieniem. Wojów nauczymy "7", łuczników podstaw strzelania, a rzemieślników robienia sznurków. Między grupami będzie można swobodnie przechodzić, by znaleźć to co się chce.
4. I na koniec zrobimy walkę uwalniającą Jaryły, by każdy mógł zobaczyć jak zmienia się status i jak wygląda życie w Drużynie.

Zadania przydzielę wam tuż przed treningiem, gdyż nie są na tyle skomplikowane byście musieli się ich uczyć  Duży uśmiech
Czekam na komentarze.
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sobie poradzę
jaryło
Gość
« Odpowiedz #4 : Styczeń 14, 2011, 20:11:01 »

jestem przeciw podziałowi ludzi na grupy sadzę że lepszy rozwiązaniem jest pokazanie wszystkiego od razu zaczynając od łucznictwa po ktorym, możemy przejść do rzemiosła i opisania stroju po czym zaczniemy rozgrzewkę z mieczami , siódemka i walka , co wywoła naturalny podzial o prostu każdy pójdzie tam gdzie chce a z tym uwolnieniem t fajny pomysl popieram Chichot

Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

przygodywdziczy silverstar akamegariw x-cry life-hamster