User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 04, 2024, 17:38:32

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Organizacja  |  Spotkania  |  Rekrutacja « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Rekrutacja  (Przeczytany 1732 razy)
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« : Październik 05, 2010, 18:42:33 »

Mamy już plakaty do rozwieszenia po szkołach i innych miejscach publicznych (bardzo ładne). W zanadrzu mam zamiar poprzez nie,  przeprowadzić rekrutację w ciągu najbliższych 2-3 tygodni. Proszę więc o pomoc w tym działaniu, chciałbym aby został przygotowany jeden trening rekrutacyjny tj. z takim programem gdzie będziemy mogli pokazać chętnym osobom wszystko co mogą robić u Nas w Drużynie i wraz z nią. na pewno będzie to Nasz filmik który mam nadzieje będzie ukończony do tego czasu, i jakieś slajdy ze zdjęć z Naszych wyjazdów itp. .

Podsumowując:

- Ustalamy jeden konkretny termin który wpisujemy w plakaty
- Robimy w tym terminie spotkanie rekrutacyjne gdzie będą ludzie mogli zapoznać się z Naszą ofertą, którą przedstawimy
- w tym terminie ma się zjawić cała Drużyna w strojach historycznych
- miejsce spotkania ZS nr 1 lub Mała Trójka
- chce żeby się zgłosiły osoby z Drużyny które przedstawią mi program tego spotkania rekrutacyjnego
- uderzamy w gimnazja, licea a szczególnie w studentów

Myślę, że jeżeli wspólnie zadziałamy będzie to naprawdę dobra rekrutacja
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Październik 15, 2010, 18:03:20 »

Termin pewnie bardziej w przyszłości. Listopad? Jeśli nie będzie to jakiś wolny dzień to mogę pojawić się tylko na tygodniu, ewentualnie we wtorek gdy mam same wykłady.
Co do programu to proponuję wspomnieć o tym czym jest Midgard, nawiązać do Wilczego Tropu, można wziąć laptop i pokazać jakieś zdjęcia, filmiki, nasz film promujący. Prócz prezentacji broni białej pokazać trzeba tez łuk. Dać do postrzelania ostrymi i pacynowymi strzałami. Można jeszcze zademonstrować część ćwiczeń z treningów jakie kiedyś były (yh jakie to były piękne czasy...), mianowicie dwa szeregi na przeciw i jeden atakuje a drugi się broni, lub wykonywanie technik na komendę.
Co do nowych terminów trenongów również jestem za weekendem, będe mógł się wtedy raz na jakiś czas pojawić.
Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grafikaztelenowel powstancywalki wilczeserca wataha-wilkow-nocy magiaslonca