User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 03, 2024, 09:37:56

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Inicjatywy  |  Wyprawy  |  Manewry « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Manewry  (Przeczytany 2303 razy)
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« : Marzec 02, 2010, 16:49:59 »

Pytanie jest proste. Czy są osoby chętne do dwu-trzy dniowej wyprawy? Proponowałbym niedługo po bitwie. Proponuję, bo nie będzie to wyjście oficjalne z Drużyny, ale dla ochotników, a jeśli nikt by nie był chętny to poszedłbym wtedy sam w świat. A więc tak. Allthing jest raczej świętem naszej Drużyny i atmosfera na nim jest raczej swawolna. Natomiast ta wyprawa byłaby nastawiona wyłącznie militarnie. Marsze, ćwiczenia, treningi, sparingi i temu podobne. Ze skarbca (który i tak świeci pustkami) nie uszłaby ani moneta. Ewentualne koszta w zakresie uczestników. Jeśli zebrałoby się kilka osób chciałbym jednak wziąć kilka rzeczy ze zbrojowni, takich jak tarcze, rękawice, hełmy, bokkeny/miecze. Nocleg bez namiotu, przy ognisku, ewentualnie w szałasie gdyby pogoda się popsuła. Jedyne współczesne elementy ekwipunku to to z czym mamy problemy na razie, czyli pojemniki na wodę, oraz bielizna. Żadnych swetrów pod ubraniami czy czegoś takiego. I tak większość będzie cały czas w przeszywanicach. Na wyprawę może iść każdy. Jednak jeśli nie będzie on zbrojny nie powinien zakłuciać przebiegu marszu. Osoba taka powinna odnaleźć swoje miejsce w oddziale oraz słuchać rozkazów dowódcy (jeśli takowy zostanie wybrany). Na wojennej wyprawie znajdzie się miejsce dla każdego. Trasę wybiorę gdy będę wiedział kto jest chętny oraz ustalimy datę. Ale będą to na pewno okolice Tomaszowa.
Zapisane
Vandil
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 51



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 02, 2010, 17:49:54 »

Jeśli nikt nie byłby przeciwny to ja bym z wielką chęcią wziął w tym udział.
Zapisane
Avarr
Gość
« Odpowiedz #2 : Marzec 02, 2010, 18:32:50 »

Myślę, że to dobry pomysł.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2010, 19:44:56 »

Wszyscy mogą wziąć w tym udział. Już widzę zaangażowanie więc nazbiera się chyba kilka osób. Na pewno nie zabraknie marszów z całym sprzętem na plecach. W nocy obowiązkowo warta w celach zarówno praktycznym (dziki, borsuki) jak i edukacyjnym (przygotowanie przed takimi imprezami jak np. Wilczy Trop). Na dzień też znajdzie się jakieś zajęcia. Między innymi sparingi itp. Jeśli są jakieś propozycje to słucham. Ustali się wtedy dokładny plan działania.
Zapisane
Bodvar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 285


Głosiciel Praw

8742251
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Marzec 02, 2010, 20:49:48 »

Ba wyprawa?! Nie może zabraknąć sługi Odyna czyli mnie Duży uśmiech
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed przyjaciółmi bo z wrogami sobie poradzę
Vestar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 513


Starszy sceptyk drużyny

8900669
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Marzec 04, 2010, 19:22:20 »

Ja chętnie się przejdę, ale to po maturze. Bo im bliżej matury tym prawdopodobieństwo, że nie pójdę rośnie wykładniczo. I nie to, że uczę się cały czas, ale jednak zarwanie dwóch weekendów z rzędu (bitwa + manewry) to za dużo jak na dwa tygodnie przed maturą. Czyli jak dla mnie- po 20 maja. Wtedy i na tydzień mogę iść Język
Zapisane

Zanim napiszesz coś głupiego i zbędnego zerknij tu:
http://mx.foxnet.pl/szept%20wschodu/images/signatures/51075618445eb0fc766f82.gif
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

x-cry watahawykletych wataharainbow sonsofhodor mexicas