User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 03, 2024, 12:16:45

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Inicjatywy  |  Wyprawy  |  Drużynowe wyjazdy « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Drużynowe wyjazdy  (Przeczytany 12275 razy)
jaryło
Gość
« Odpowiedz #30 : Październik 13, 2011, 19:49:48 »

Dokładnie nie wiem, sadzę że nie ponieważ nie zebraliśmy odpowiedniego wkładu do projektu .
Mam natomiast pomysł jak można je zapewnić, oczywiście jeżeli byście chcieli  trochę popracować.
Zapisane
Wilkomir
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 44



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #31 : Październik 14, 2011, 16:59:34 »

Jeżeli chodzi o wyjazd do Rzeszowa, to jestem chętny.
Zapisane

This is
Where heroes
And cowards
Part ways
jaryło
Gość
« Odpowiedz #32 : Październik 16, 2011, 20:42:17 »

Ile jest osób chętnych na wyjazd rozumiem że
Niemir
Wilkomir
Lestek
Oczywiście JA 
I być może Dargorad
Czy ktoś jeszcze ?
Jeżeli mamy jechać w 5 to pojedziemy osobówką , ale lepiej było by  pojechać większą grupą ludzi
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #33 : Październik 16, 2011, 22:58:43 »

Ale jak z funduszami?
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #34 : Październik 17, 2011, 00:34:38 »

Jak już Ci pisałem pieniądze będą. Czy będzie to wyjazd w pełni za sponsorowany nam ze środków zewnętzrnych dowie się  dopiero we wtorek. Jeżeli nie w ten sposob to za sponsoruje  się go z pieniędzy drużyny zdobytych dzięki dzięki zbiórce 1% dla czajni w której co niektórzy członkowie uczestniczyli reszta mimo moich próśb NIE i za to im dziękujemy.

Czy jedziemy to jest już ustalone. Pozostaje jednak kwestia kto jedzie? jechać w tak mało licznej ekipie to trochę wstyd dla drużyny która liczy na posiadanie landu czy prowadzenia bitew midgardu.
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #35 : Październik 17, 2011, 23:27:37 »

pieniądze na wyjazd są więc jedziemy gratis i coś nawet na wykrzywienie zostanie
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #36 : Październik 18, 2011, 16:39:25 »

Podjęliśmy z Leszkiem wspólną decyzje o odwołaniu  wyjazdu
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Październik 19, 2011, 18:54:06 »

Powód?
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #38 : Październik 20, 2011, 11:05:53 »

znikome zainteresowanie wyjazdem  - 4 osoby to za mało żeby moc sensownie wyjechać pokazać się z dobrej strony przed innymi drużynami.To był ostatni raz kiedy szukałem wam sponsora na wyjazd.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #39 : Październik 20, 2011, 13:27:27 »

Nie wam, tylko nam. A co do pokazania się ze złej strony to nie martw się, to już mamy za sobą. Bo już kolejny raz dostaliśmy zaproszenie, kolejny raz zgłosiliśmy się, i kolejny raz odwołuję to zgłoszenie na dosłownie kilka dni przed wyjazdem.
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #40 : Październik 20, 2011, 14:37:13 »

Jak już wspomniałem był to nie tylko moja ale i Leszka decyzja.
pomyśl również o tym że przez cały tydzień załatwiałem kasę żebyśmy mogli pojechać nic nie płacąc z własnego konta.
Z mojej strony jeszcze dodam że nie będę już reanimować tej drużyny. Skoro nie ma chętnych na wyjazdy , treningi , robienia czegokolwiek na osadzie  .NIe widze dla siebie przyszłości w  drużynie i Proszę o zmianę mojego statusu na Sympatyka i życzę powodzenia w przyszłości. Dokończę to do czego się zobowiązałem  w projekcie  i rezygnuje z dalszej współpracy
Zapisane
Vestar
Starszy
***
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 513


Starszy sceptyk drużyny

8900669
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Październik 20, 2011, 15:30:26 »

To się dopiero nazywa przerost formy nad treścią. Już setki razy Ci mówiliśmy, że siłą niczego nie zrobisz, a tylko ludzi będziesz wkur***ł. Jak nie ma zapalu do robienia osady/projektów etc. to nie ma i nie ma co na siłę ludzi do tego zmuszać. Treningi mogą się odbywać nieregularnie (albo np. co dwa tygodnie), jeśli zainteresowani nie mają czasu, lub chęci. Kase zdobywałeś sam i sam takoż wyjazd odwołałeś, więc nie masz najmniejszego prawa winić o to kogokolwiek. A co do pokazywania się od złej strony w 4 osoby... Gorzej robisz odwoływaniem całości wyjazdu w ostatniej chwili (gdy już np. jest zakupiona dla was strawa/alkohol), niż pokazywaniem się w małym gronie. Horodna i Grody wiedzą, że jesteście małą drużyną i każdą osobę, która jest chętna do treningu lub bratania się z nimi przyjmują z otwartymi ramionami (vide Niemir). Nie trzeba jechać w 10 osób, żeby wywrzeć wrażenie. Lepsze są 2 osoby, które ogarniają baze (chociażby mniej więcej) niż 10ciu jełopów nie mających pojęcia o odtwórstwie. Przykłady złych i dobrych wrażeń mogę mnożyć.
Zapisane

Zanim napiszesz coś głupiego i zbędnego zerknij tu:
http://mx.foxnet.pl/szept%20wschodu/images/signatures/51075618445eb0fc766f82.gif
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Październik 20, 2011, 17:05:31 »

Jeśli powodem była ilość osób to zgadzam się z Vestarem, że nie musi jechać tłum osób. Cztery to idealna ilość na załadowanie się ze sprzętem (który swoje zajmuje) w osobowy samochód. Nie ma potrzeby pakować się w busa, co w dodatku wyjdzie taniej pod względem zużycia paliwa.
Jeśli powodem były pieniądze to zanim potwierdziłem udział i dopytałem się o szczegóły, to rozmawialiśmy między innymi o tym czy kasa jest załatwiona czy załatwiana. Dostałem odpowiedź żebym pieniędzmi się nie przejmował i na następny dzień potwierdziłem nasz udział.
Na koniec mały przykład co do liczebności z Wilczego Tropu.
Pierwsza edycja Hird: 34 członków, stawiło się chyba dwóch z tego co pamiętam
Ostatnia edycja Drużyna z Krakowa. Członków prawie czterdziestu, stawiło się czworo.
Procentowo, z naszą szóstką osób, byliśmy jedną z najliczniejszych drużyn jeśli chodzi o mobilizację.
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Listopad 04, 2011, 13:32:39 »

Jeżeli chodzi o ten wyjazd to nie wiedziałem że ktokolwiek go potwierdzał, dlatego decyzja o odwołaniu miała miejsce.
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Luty 12, 2012, 22:11:15 »

Kalendarium 2012, nasze 'okolice'  Duży uśmiech

8 - 10 czerwca: VII Zlot Wojowników Słowian,Wikingów i Bałtów - Drohiczyn 2012
20 - 22 lipca: Wilczy Trop, Kalwaria Pacławska

'całość' pod tym oto linkiem: http://halla.mjollnir.pl/viewtopic.php?t=6349
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

babyshower wataharainbow czesnorad halotupsy mexicas