User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 03, 2024, 10:29:15

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Inicjatywy  |  Wyprawy  |  Cieszanów Rock Festiwal « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 3 | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Cieszanów Rock Festiwal  (Przeczytany 8942 razy)
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« : Lipiec 21, 2012, 19:30:49 »

Cieszanów Rock Festiwal .... mamy zgłosić im program co będziemy przedstawiać .... ja nie wiem czy tam będę więc pytam Was... Na pewno robicie obozu, gry i zabawy średniowieczne, nauka walki białą bronią ..... co jeszcze Co?
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 23, 2012, 10:17:42 »

Najpierw muszą znaleźć się osoby, które będą ogarniać organizacje przed Cieszanowem i w trakcie oraz te, które będą odpowiadać 'głową'. Ja nie jestem w stanie, mam do załatwienia parę prywatnych spraw, także nie uda mi się tego pogodzić.

Jeśli chodzi o samą aktywność, można dodać naukę wyszywania.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Lipiec 23, 2012, 17:32:38 »

Nie pamiętam już jak było w latach poprzednich. Mamy zwrot za paliwo?
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Lipiec 24, 2012, 17:15:45 »

najpierw to ja bym chciał wiedzieć czy ktoś w ogóle się wybiera ... bo nie wiem czy ktoś jedzie
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 24, 2012, 18:51:43 »

Nie ma organizacji to nikt się nie wybiera, tak pokrótce. Chętni by się znaleźli o ile mi wiadomo.
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Lipiec 25, 2012, 16:01:26 »

Czyli po staremu .... każdy czeka na gotowe
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Lipiec 25, 2012, 21:51:08 »

Z tego co wiem transport organizuje Dargorat wraz z jego ojcem... będzie on mógł zabrać 5 osób. Proszę żeby osoby które będą jechać aby miały ustalony program. Ja wysyłam do ogłoszenia przez organizatorów ogólny program, a poza tym mam wysłać listę osób które dostaną darmowe wejściówki więc będę ją musiał poznać wkrótce. Sława
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 26, 2012, 16:37:28 »

Jest szansa na zmianę programu tak w ogóle? Na wielu stronach widnieje już plan Strefy Aktywności.
Pokrótce wymyśliłyśmy plan z Magdą:

25 sierpnia

10.00 przejście się po polu namiotowym (wszyscy),

10.30 zapasy, warsztaty haftowania i tworzenia krajek ( Svala, Eilif, plus dwóch panów do pokazania zapasów, później zostanie jeden do pilnowania ludzi)

11.00 walka na równoważni (Asfora, plus jedna osoba)

12.00 warsztaty walki białą bronią i strzelanie z łuku ( dwóch panów plus niewiasta)

13.00 pijany wiking, przeciąganie liny ( trzy osoby)

26 sierpnia

11.00 zabawy, które najbardziej podobały się ludzom

12.00 warsztaty walki białą bronią

Chodzi nam tu o to, że można zorganizować czas ludziom intensywniej, a my przy okazji za bardzo się nie zmęczymy, do każdej godziny potrzebne są po 3 osoby (reszta może odpocząć lub pomóc, oczywiście nie wypoczywać przez całą godzinę  Duży uśmiech), przy czym pewne 'dyscypliny' mogą być organizowane równolegle, jeśli np. znajdzie się więcej ludzi do haftowania czy strzelania z łuku ( mamy dwie strzały!!!! plus pacyny i nie mamy do czego strzelać!!! panowie Uśmiech ) Jeśli plan zostanie zaakceptowany to przydzielimy konkretne osoby.

Jedzie:

- Mateusz Karwan (Dargorad),
- Radowit,
- Wojtek Jabłoński (Aldias),
- Karolina Bielecka (Svala),
- Magda Pełka (Asfora),
- Katarzyna Pyrek (Eilif),
- Maciek Adamczuk (Niemir),
- Adrian Kochański (Zamir).


Nie wiem jaki jest plan zabierania sprzętu i czy jakiś jest, ale nie ma sensu brać tyle rzeczy co w tamtym roku. 2-3 miecze, toporek, namiot, koce. Nie ma sensu się tam aż tak lansować, inna sprawa, że raczej nie będzie chętnych do pilnowania.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Lipiec 26, 2012, 18:59:34 »

Nie wiem czy będziesz na tej imprezie Lestku. Jeśli nie to daj nam jakiś kontakt do kogoś z góry Strefy. Co do Strefy... Nie wiedziałem nawet kiedy jest Festiwal więc wszedłem na ich strony. Znalazłem tam program.
http://www.cieszanowrockfestiwal.pl/strefa.php
21.VIII - Warsztaty kulinarne. Mam tylko nadzieję, że nie chodzi tutaj o jakieś nasze warsztaty. Chyba, że Aldias będzie prezentował robienie podpłomyków. Jeśli tak to ok.
Strzelanie z łuku... Coś na ostatnim allthingu było chyba dywagowane o tym żeby poważnie to przemyśleć. Ja chcę stanąć ze swoim majdanem, możliwe, że zajmę się z kimś nauką fechtunku, więc nie wiem czy będę miał czas (i wybaczcie, ale również chęci) na to by stanąć na łuku. Chyba, że ta "niewiasta" która była wspomniana w programie jest od razu do tego oddelegowana. Wtedy nie ma problemu  Uśmiech
Lestek napisał, że Dargorad zabierze do pięciu osób. To się nie wciśniemy wszyscy. Ale nasze auto powinno być już chyba wtedy odpalone. Poza tym ze sprzętem tym bardziej byłoby ciężko się zabrać. Jeden namiot by się przydał, przynajmniej do stania w dzień. Do warsztatów fechtunku bokkeny. Tarcza strzelnicza jest. Potrzeba jeszcze liny do zabaw i biało-czerwoną taśmę z piwnicy do ogrodzenia naszego terenu i stanowiska strzelniczego. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem.
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Lipiec 27, 2012, 09:45:58 »

Program jest z tamtego roku, na ich stronie. A jeśli chodzi o łuk nie mamy ani strzał ani tarczy, także i tak jest problem. Dargorad jest chętny na naukę strzelania z łuku, jeśli o to chodzi. Nie wyobrażam też sobie żeby przez godzinę z hakiem on tylko stał, czy też osoba ucząca walki mieczem, będziemy się wymieniać. Co nie zmienia faktu, że porządnie trzeba się zastanowić nad tym łukiem.
Problemem nie jest aż tak dojazd są jeszcze PKSy.
Zapisane
Asfora
Otrok
*
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 7



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #10 : Lipiec 27, 2012, 13:40:35 »

Moim zdaniem warsztaty kulinarne nie mają sensu... lepiej więcej ...zabaw ...Mrugnięcie  Na to są bardziej chętni ludzie. Mrugnięcie

Zapisane
Zamir
Otrok
*
Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Lipiec 27, 2012, 20:41:46 »

Nie ma ze mną kontaktu. mam tylko dwa dni neta i koniec. nie wiem co poxniej. ;p klawatura niemiecka trudmo pisac. Napiszcie co mam robić. Dam odpowiedz czy jade jutro.
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipiec 27, 2012, 21:38:56 »

Musimy się spotkać przed Cieszanowem i to dogadać, także trudno mi powiedzieć, ale coś typu pilnowanie zapasów, pijanego wikinga czy nauka walki mieczem, raczej nie damy ci nauki haftowania Język Mrugnięcie

Myślę, że łuk to zły pomysł.
Zapisane
Zamir
Otrok
*
Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #13 : Lipiec 28, 2012, 17:56:30 »

Koło 10 będę w Tomaszowie to się zgadamy Uśmiech (Telefonu tez nie odbiorę bo nie mam nic na koncie, a tu trzeba płacić w dwie strony jak wiecie Język)
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Lipiec 30, 2012, 20:46:53 »

mnie tam nie będzie, lista osób jest ok Uśmiech co do kontaktu do osoby to jest to Pan Michał Basiński (ten co zawsze) 604544636 . Całym tym majdanem zarządza oczywiście Dargorad z Niemirem Uśmiech jak coś spierdzielicie do was wywalą Uśmiech. Program organizujcie taki który możecie zrealizować. Dla  mnie twoja wystawka Niemir jest ok. Najważniejsze aby zadbać o sprzęt, żeby nie było tak, że jest go coraz mniej ( tu pytanie gdzie jest jeden stary, mały namiot?). Strzelanie z łuku to możecie  na pacynach ćwiczyć. Powodzenia co do pytań dzwońcie. Sława.
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Strony: [1] 2 3 | Do góry Drukuj