User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 03, 2024, 06:12:48

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Inicjatywy  |  Wyprawy  |  Manewry « poprzedni następny »
Strony: [1] 2 | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Manewry  (Przeczytany 6206 razy)
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« : Styczeń 23, 2009, 17:13:55 »

Gdzieś na feriach zamojska komandoria Szpitalników* planuje zrobić manewry w szkole w Sitańcu. Nie jest to pokaz, lecz coś w stylu dłuższego treningu, bez publiczności.
Jakbyśmy się chcieli wkręcić, to Bronisław zaprasza.

*Dowiedziałem się, że nie ma już Braci Wilków, ponieważ rozpadli się na Zamojska Komandorię Szpitalników (XIII) i filię Grodów Czerwieńskich (Wczesne).
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1 : Styczeń 23, 2009, 22:50:52 »

Ja osobiście jestem za. Nawet bardzo za. Podaj jakieś dokładniejsze informacje, Znaczy się dokładną datę, i czas pobytu. A pytanie do naszych. ile osób by jechało i czy jedziemy wspólnym transportem, czy jakoś busami się tłuczemy kto chce? Chociaż busa bezpośrednio nie ma, nie wiem jak autobusy stoją. Czy stroje tam obowiązujące są historyczne czy współczesne? Osobiście sądzę, ze nawet jeśli nie przewidzieli obowiązku strojów historycznych to można się tam pokazać w pełnym umudurowaniu i pokazać klasę.
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #2 : Styczeń 24, 2009, 00:53:17 »

No mi też się wydaje że jak już to w pełnym uzbrojeniu ... myslę że tam to już by sie przydał jakiś konkretny transport ... chyba że znajdziemy jakieś połączenia do tego sitańca .... Corvin powiedz coś więcej o tej filii Grodów czerwieńskich ??
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Styczeń 24, 2009, 11:41:05 »

Filia Grodów to dawniejsza wczesnośredniowieczna sekcja Braci Wilków, czyli Bronisław + otrokowie i czasem Harry. Wilcy rozpadli się z rok temu, a na DJW Bronisław wpadł prawdopodobnie na pomysł nawiązania współpracy z Grodami.
Dokładniejsza data nie jest jeszcze znana, ale myślę, że do końca ferii już ją ustala (postaram się o to ;d).
Także myślę, że wyjazd w historycznych strojach to dobry pomysł, całe uzbrojenie obowiązkowo + apteczki (Jezus ^^) no i coś do picia/jedzenia jeśli ma to być dłuższe spotkanie.
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #4 : Styczeń 24, 2009, 15:33:35 »

Hmm to trzeba jakoś wykorzystać kontakty Bronisława i się podpinać pod jakieś inne imprezy ... tak jak pod te MAnewry
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Bronisław
Wędrowiec
*
Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Styczeń 26, 2009, 16:31:48 »

Ogulnie mają to być manewry (całodniowy ciężki trening) całej komandori lubelskiej (lublin+zamość+rzeszów) oraz innych zaproszonych bractw XIIIwiecznych.
Z wczesnego średniowiecza jak narazie potwierdziliście chęć udziału wyłącznie Wy i moja filja. Termin został ostatnio przesunięty i na dzisiaj moge powiedzieć że trening bedzie na feriach na sali gimnastycznej w Sitańcu. Z zamościa do sitańca jeżdżą podmiejskie co  godzine, co 30 min z zależności od pory dnia. więcej konkretów podam jutro.

Do filli należe dużo dłużej bo formalnie od rozwązania Braci wilków, i oficjalnie Harry jest jej przywudcą. Co do podpinania się na imprezy to radze wam nawązać wspułprace z  bardziej doświadczonym bractwem np z Grodami Czerwieńskimi ale jeżeli będę coś organiwował to was napewno poinformuje.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #6 : Styczeń 26, 2009, 16:39:12 »

Ale możemy się tam pojawić bez oficjalnego maila do Grodów?
Zapisane
Bronisław
Wędrowiec
*
Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Styczeń 28, 2009, 00:05:55 »

Manewry mają odbyć się na Wysokiem ale 22 lutego ale niestety nie będzie tam wczesnych z zamościa ponieważ mamy wtedy trening z sojuszem.
Zapisane
Lestek
Thing
****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 634


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #8 : Styczeń 28, 2009, 14:19:00 »

A kiedy macie trening z sojuszem i gdzie ??
Zapisane

Bogowie chrońcie mnie przed wrogami bo z wami to se poradzę Język
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Styczeń 28, 2009, 14:21:32 »

i czy możemy się tam podpiąć?
Zapisane
Bronisław
Wędrowiec
*
Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Luty 18, 2009, 18:14:08 »

Guzik wyszedł z wyjazdu , więc zamość powinien  być w komplecie.  Sale w szkole mamy od 9 rano do 17.  Zakonnych powinno być od cholery i chętnie  będą brali udział w walkach mieszanych.  Weźcie  ze sobą broń  (również bokeny) i opancerzenie.  Z dojazdem to linia pomiejska numer 3 dojeżdża 3 km od szkoły.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Luty 18, 2009, 18:27:56 »

Dwa pytania
Kiedy? Podałeś godzinę ale nie datę. chyba, że chodzi o ten wspomniany raz 22 II
Gdzie? Na miejsce dojedziemy pewnie wszyscy samochodami z Tomaszowa. Czy w dalszym Ciagu chodzi o Sitaniec lub Wysokie?
Zapisane
Bronisław
Wędrowiec
*
Offline

Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Luty 19, 2009, 00:04:09 »

Chodzi o trening z zakonnymi w Wysokiem 21 lutego. Alkochol i nałożnice każdy załatwia we własnym zakresie.
http://img338.imageshack.us/img338/6707/mapahl8.jpg   mapa dojazdu
 Ile osub od was by jechało?
Zapisane
Gormr
Użytkownik
**
Offline

Wiadomości: 58


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Luty 19, 2009, 19:21:35 »

ja moge jechać na pokaz
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #14 : Luty 19, 2009, 19:40:23 »

Ja się pojawię z przyjemnością
Zapisane
Strony: [1] 2 | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

dlawtajemniczonych wataharainbow x-cry watahawykletych sonsofhodor