User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 02, 2024, 21:30:59

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Althing  |  Allthingi minione  |  IX Althing TDW « poprzedni następny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: IX Althing TDW  (Przeczytany 16688 razy)
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Sierpień 04, 2011, 15:13:33 »

Myślę, że jeśli będzie pogoda, to lepiej zrobić Allthing w 12-13, wrzesień lubi być deszczowy i zimny. Bo wyjdzie w końcu, że nie będzie żadnego w II połowie roku.
Wiem Avarr, że Ci tak wszelako odpowiada, ale drugi dzień możemy zakończyć o 12 powiedzmy, a nawet wcześniej lub jednodniowy Allthing.
Starszyzna i wolni niech zadecydują.

PS. O100% frekwencję będzie trudno, a kandydatów trzeba przyjąć.
Zapisane
Avarr
Gość
« Odpowiedz #31 : Sierpień 04, 2011, 17:16:05 »

To mnie w takim razie nie będzie.....
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #32 : Sierpień 06, 2011, 12:54:42 »

Avarr dlaczego nie pasuje Ci ten termin? Bo jest grupa osób która chciałby wstąpić oficjalnie do drużyny (Zamir, Dargorad, ja, Vlad, Paweł)  przygotować sobie już na tę okazję strój i wszystkim chyba odpowiada
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Sierpień 06, 2011, 13:14:53 »

Prawdopodobnie prywatne sprawy nie pozwalają mu na ten termin.. A co z Martyną?
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #34 : Sierpień 07, 2011, 17:54:38 »

Warto żeby była... skontaktujemy się nią
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #35 : Sierpień 07, 2011, 17:55:56 »

Tylko co mam jej powiedzieć, bo nadal nie jest ustalony termin. Ja proponuje 12 biesiada, 13 wiec z Jarlem. Niech każdy napiszę czy mu odpowiada musimy ten temat zamknąć i iść dalej
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #36 : Sierpień 07, 2011, 18:46:14 »

Po namyśle przychylam się do tego terminu. 12 będę od rana do nieustalonych jeszcze godzin popołudniowych, podobnie 13.
Zapisane
Niemir
półelf-półkrasnolud
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 680


13993064
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #37 : Sierpień 10, 2011, 19:02:23 »

Macie na oku jakieś wymarzone miejsce? Plan przebiegu? No i tradycyjnie dyskusje wiecu.
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #38 : Sierpień 10, 2011, 21:28:59 »

Według mnie te terminy powinny się zmienić  , żaden z kandydatów nie ma jeszcze stroju więc nie może zostać przyjęty . A jest to  głównym celem IX Althingu . .
A co do miejsca uważam że  Majdan Sopocki jest najlepsza opcja .
Zapisane
Svala
Otrok
*
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 44

2160324
Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Sierpień 11, 2011, 09:41:20 »

Mężczyźni... <facepalm>
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Sierpień 11, 2011, 18:38:43 »

Męską decyzje podejmijcie.To nie musi być typowy Allthing, planowaliśmy kiedyś spanie pod namiotami po prostu. Wydawało mi się, że miejsce jest już ustalone na IX, była to działka Niemira.
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #41 : Sierpień 11, 2011, 20:31:53 »

o strój historyczny w tym terminie będzie trudno to prawda, ale Althing ciągnie nam się już bardzo długo. Nowe osoby w tym i ja dostatecznie zasłużyły się, aby wstąpić do drużyny i nie warto marnować zapału. Althing to także dobra okazja do zacieśniania więzi w drużynie od czego jest biesiada. Moja propozycja :

1. Termin Althingu: 12-13
2. Miejsce Althingu: Majdan Sopocki (miejsce u Niemira jest idealne na tego typu imprezy, ale może zrobimy coś nowego?)
3. Przebieg Althingu

- 1 dzień do południa treningi, przygotowanie obozowiska i miejsca na biesiadę, wieczór biesiada właściwa
- 2 dzień wiec właściwy z Jarlem

4. Przebieg wiecu:

- przyjęcie nowych członków
- omówienie najbliższych wydarzeń dla drużyny:
=osada
= pokazy i Cieszanów
= 2 projekty


Rzeczy do zrobienia:
Aldias jako kucharz lista zakupów (moim zdaniem może być ta co na Cieszanów, którą Bas zaproponował nam kupić)
Harald jako Głosiciel Praw przebieg Althingu i wiecu w tym czuwanie nad jego przestrzeganiem. Dodatkowo przygotowanie namiotów i sprzętu (garniec, trójnóg, ruszt itp.)
Ja - kontakt z Leszkiem i przygotowanie busa (kupiłem akumulator za 320 zł i zapłaciłem za naprawę 120a to gówno nadal nie jeździ sic! )
Jaromir - napoje wyskokowe historyczne
Niewiasty - ogólnie dobry wygląd, piękna aparycja, dowcipy Uśmiech , tak poważnie łuki i tarcza
Niemir - w trakcie Althingu przygotowanie drewna, rozstawienie obozu oraz transport


To moja propozycja. Kto się nie zgadza niech piszę. Jutro popołudniu o godz. 12 podejmiemy decyzję i napiszemy na forum
Sława
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Sierpień 11, 2011, 23:02:25 »

W następującym gronie: Aldias, Harald, Sigurdh, Jaromir - doszliśmy do wniosku iż zaproponowany wcześniej termin, tj. 12-13 sierpnia, nie odpowiada nam z następujących powodów:
- awaria samochodu
- natłok prac związanych z osadą
- nieukończenie strojów
- ważny pokaz następnego dnia (14.)
W zamian proponuje walne spotkanie w sobotę, o nieustalonej jeszcze godzinie i miejscu.
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #43 : Sierpień 12, 2011, 11:00:51 »

Jak najbardziej była to decyzja słuszna odnośnie Althingu. Chciałem to przyspieszyć bo nie lubię ciągnących się spraw i nie chcę ostudzać zapału nowych członków. Jnie możemy robić wszystkiego na raz, ważne aby móc na spokojnie cieszyć się Althingiem.

 Samochód w końcu jeździ, pocałowałem go w brudna maskę i poklepałem po tyle...kocham go, więc na pokaz jest gotowy. Spotkanie proponuję na dziś na godz. 20 w   Republice. Termin jest podyktowany tym, że musimy omówić pokaz niedzielny, aby dokonać stosownych zakupów, prac i działań trzeba nam soboty. Więc jutro będzie zbyt późno.  Drugim tematem jest projekt, osada i promocja jak widzicie pewne rzeczy leżą. Niestety głównie z mojej winy a dokładnie z braku czasu. mam pod sobą kilka projektów i muszę działać na zasadzie priorytetów... potrzebuje waszej pomocy aby to przyspieszyć.
Zapisane
Harald
Administrator
*****
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10056


Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Sierpień 12, 2011, 13:23:14 »

Tak jak wczoraj mówiłem, mnie i Artura nie będzie. Jeśli pracujesz do 19 w czajnii to możemy zrobić spotkanie tam w jakiejś wcześniejszej godzinie, np. 16
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

forumfotograficzne pracadlazbrojarza polskiedobrerpg presta legendaryarmy