User Info
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Maj 03, 2024, 17:40:14

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
News Box

Key Stats
4001 wiadomości w 159 wątkach, wysłane przez 30 użytkowników
Najnowszy użytkownik: Tugemir
Strona główna | Pomoc | Szukaj | Kalendarz | Zaloguj się | Rejestracja
Tomaszowska Drużyna Wojów - Algiz  |  Rozdroża  |  Karczma  |  Strona www « poprzedni następny »
Strony: [1] | Do dołu Drukuj
Autor Wątek: Strona www  (Przeczytany 5279 razy)
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« : Lipiec 31, 2011, 22:12:58 »

Sława!
Trochę popracowałem nad naszą stroną brakuje co najmniej 2 artykułów typu wygraliśmy projekt i budujemy osadę oraz dwóch zakładek wyprawy minione, wyprawy przyszłe. Odnośnie opisów to są w budowie, brakuje mi zdjęć. Każdy kto ma jakieś zdjęcia algiz proszony jest o dostarczenie ich do Czajni na płycie lub penie lub zamieszczenie na serwerze i podanie tutaj linku.
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Sierpień 03, 2011, 12:42:54 »

Opisy gotowe. Zażalenia pisać pod spodem. Zostaliście mi jeszcze Wilkomir, Świstak, Pitek i Blada Żmija, ale musicie trochę poczekaćMrugnięcie

EILIF

Eilif, zielonooka wareska kobieta, która jak kot chadza własnymi ścieżkami, a znaczenie jej imienia podkreśla indywidualizm. Szybko cierpliwość traci i bywa okrutna, jednakże nikt z jej towarzyszy nie potrafi gniewać się na nią zbyt długo, gdy urok swój rozsiewa. Pracowicie doskonali swoje umiejętności szycia i haftowania wraz ze swoją powiernicą, Svalą, z którą również zgłębia tajemną wiedzę run.

SVALA

Svala, niewiasta wareska, której złociste loki olśniewają wszystkich. Nie mającą przed nią tajemnic sztukę umiłowała. Naturę, której zawdzięcza swe imię znaczące w języku Waregów jaskółkę, otacza szacunkiem. Nierozłączna z Eilif, swą powiernicą jak i krew z krwi siostrą, z którą kobiece rzemiosła doskonalą. Od biesiad nie stroni w gronie swych pobratymców.

ALDIAS

Aldias, dusza towarzystwa Algizu. Tam gdzie pojawia się owy złotowłosy Wiking nie znajdzie się nudy, a swą pozytywną aurą zaraża wszystkich. Potrafi mówić bez końca, i właśnie dlatego uczty w jego towarzystwie stają się niezapomniane, a biesiady drewnianej chacie na włościach Łysego Węża, jak bywa nazywany, przeszły już do tradycji. Swymi umiejętnościami kucharskimi przewyższa pobratymców, a jego specjalnością są miodowe podpłomyki, czym zyskuje zazdrość jak i uwielbienie wśród niewiast.

DARGORAD

Dargorad, najmłodszy nasz słowiański kompan. Imię jego współgra doskonale z jego osobowością, albowiem jest on radosny i chętny do wszelkiej pracy. Swą energią obdarzyłby trzech rosłych mężczyzn i Ci by nie podołali. Niezłomnie ćwiczy władanie białą bronią, która w jego rękach otrzymuje nowe życie.

NIEMIR

Niemir, woj zbratany z naturą, który najchętniej nie wychodziłby z lasu, a jego piesze wycieczki stały się legendarne. Uwielbia walkę pod każdą postacią. Drewniana kłoda w jego rękach zdaje się być bronią niebezpieczną, siła jego równa się niedźwiedziej, a ryk płoszy wrogów, choć jego usposobienie jest niewiarygodnie łagodne.

ASFORA

Asfora, niewiasta co zawsze uśmiech nosi na swej twarzy, a pogodą ducha smutki wszelkie rozprasza wśród towarzyszy. Nie znalazła się istota co by potrafiła usadowić ją w miejscu. Skora do tańców i różnorakich zabaw. Svalę i Eilif wprowadza w świat Tanecznego Uroczyska, którego jest stałym gościem. Powiada, że jej przeznaczeniem są runy, a ich tajemną moc zgłębia.


JAROMIR

Jaromir, słowiański wojownik, który wiele odmian swego imienia posiada, choć uwielbiane są one przez Drużynę, przez samego zainteresowanego ochoczo zwalczane. Jest to dziki człowiek z lasu, który żywić się może tylko napojem bogów i mięsem. Do bitwy zawsze wychodzi rycząc przy tym okrutnie, czym płoszy dziką zwierzynę w zasięgu swego wzroku. Zgodnie uznaliśmy, że jest bardziej humanitarny, gdy tłucze ludzi toporem aniżeli gdy śpiewa.

SIGURTH

Sigurth, człowiek, który ogarnia wszystko i wszystkich, bez niego zginęlibyśmy w pożodze papierkowej i merytorycznej pracy. Nieobce są mu tajniki sztuki magicznej, dzięki którym potrafi przekonać drużynników do każdego pomysłu.  Z zapałem doskonali umiejętności bojowe, a obdarzony jest niezwykle mocnym uderzeniem, które potrafi kruszyć mury.

VANDIL

Vandil, spokojny i cichy to człowiek, opanowany jak nikt inny, jednakże gdy miecza dobędzie budzi się w jego sercu prawdziwy wojownik. Nigdy przed szereg nie wychodzi, ale jak trzeba gród potrafi zacnie bronić i właśnie w tym tkwi jego siła. Na wyjazdy ino nie potrzeba go wozić, gdyż sam dojdzie, a o bitwach należy informować Vandila godzinę wcześniej, ażeby zdążył idąc na skróty. Prawi, że drogi i szlaki są dla mięczaków.

BODVAR

Bodvar, dostojny to iście wojownik, który wielce podobny jest do swych wikińskich przodków. Woj o równie wielkim brzuchy jak i sercu. Owy człek nie potrzebuje naparu z grzybów ażeby stać się berserkerem, on się nim urodził. Wyruszył w podróż na południowe krańce naszego świata, aby tam zaznać szczęścia przy swej niewieście. Po owym pamiętnym dniu legendy o Nim stały się jeszcze bardziej legendarne niż przedtem.

AVARR

Avarr, wojownik, który nie przepuści żadnej okazji do walki swym ostrym jak brzytwa mieczem, którego pilnuje jakby oka w głowie. W bitwach i turniejach mężnie staje reprezentując dobre imię Naszej Drużyny. Oprócz walki jego ukochanym zajęciem jest odpoczywanie, czego nie omieszka podkreślać za każdym razem, a w czym przewyższa niewysłowienie niewiasty Algizu.

HARALD

Harald, wiking o wielce specyficznym poczuciu humoru. Od lat młodzieńczych doskonali swe umiejętności łucznicze, a zdobytym doświadczeniem chętnie dzieli się z resztą drużynników. W lesie dobrze się czuje, uroczyska nawiedza, ze szczególnym upodobaniem niewinne, zabłąkane dziewczątka napastuje. Tajniki alchemii stale zgłębiając, sprawia wrażenie człowieka wiedzącego wszystko o wszystkim, co pozwala nam sądzić, że w jego żyłach płynie chazarska krew.

VESTAR

Vestar, mąż , który swą  wikińską przygodę rozpoczął w Naszej Drużynie, wyemigrował on jednak na północ, aby tam połączyć się z Drużyną ‘Czarny Wąż’. Siła w rękach, odwaga w sercu, staje on do boju zawsze gdy nadarzy się do tego okazja.  Zwie się on Starszym Sceptykiem Drużyny, w czym tkwi ziarno prawdy.
Zapisane
jaryło
Gość
« Odpowiedz #2 : Sierpień 03, 2011, 13:47:37 »

sława ci brakuje jeszcze kilku osób
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #3 : Sierpień 04, 2011, 08:28:19 »

super Eiliff i Svalo ...uderzenie co kruszy mury Uśmiech co prawda Niemir ostatnio skruszył mi trochę łokieć ale już wkrótce....
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 04, 2011, 10:04:27 »

Nie to żebym ja to pisała^^ Biorę się za resztę opisów.
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #5 : Sierpień 04, 2011, 14:35:40 »

Są już materiały do odbioru dziś o 16:30 w Czajni
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 24, 2011, 09:18:59 »

Jako, że nasz fb działa aktywniej aniżeli strona, można stworzyć na nim album o członkach Drużyny. Zdjęcie i opis. (z tego co się zorientowałam jesteście przychylni do tej propozycji) Na pokazach w sobotę i niedzielę zrobię zdjęcia lub zrobi je Svala, bo co poniektórzy takowych nie mają. Zobowiązuję się tego dopilnować.
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #7 : Sierpień 24, 2011, 11:27:37 »

Podjąłem się tych opisów ale jak na razie nie ma szans żeby nad tym siąść za dużo na głowie i za mało czasu. Dlatego fb to dobry pomysł
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 24, 2011, 14:27:30 »

Rozumiem. Możesz podesłać mi zdjęcia, które przypisałeś danym osobom? Wiem, że co niektórych nie mam. I pytanie, co z osobami, które nie są oficjalnie w Drużynie? Mimo wszystko, do czasu Allthingu bym nie dodawała, jeśli mamy być zgodni z naszym prawem.
Zapisane
Sigurdh
Wolny
**
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 117


chcesz pokoju, szykuj się do wojny....

1894476
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #9 : Sierpień 24, 2011, 20:35:41 »

wrzuciłem na Twojego maila
Zapisane
Eilif
Administrator
*****
Offline

Wiadomości: 268



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Wrzesień 03, 2011, 15:33:04 »

Zamieściłam na fb album z członkami Drużyny. Jeśli są jakieś błędy lub niedociągnięcia, piszcie TU. Poprawię jak najszybciej to możliwe, przy okazji, proszę nie edytować samemu tego albumu.

Siema, maaaan!
Zapisane
Dargorad
Otrok
*
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 219

11733804
Zobacz profil Email
« Odpowiedz #11 : Wrzesień 20, 2011, 16:35:06 »

Czy dałoby rade zmienić statusy niektorych osób z kandydatów na Otroków ?
Zapisane
Strony: [1] | Do góry Drukuj 
« poprzedni następny »
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap
Arcane Magic based on BlackDay by nesianstyles, Created by TechnoDragon.net | Buttons by Andrea

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy babyshower duskwood x-cry watahawykletych